به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
فرمانده سپاه کربلا:
سردار «سیاوش مسلمی» گفت: حل مشکلات اقتصادی مردم بواسطه مردم‌یاری، مردم‌نوازی و مردم‌داری بسیج برطرف می‌شود.
کد خبر: ۴۲۷۹۴۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲ - 23November 2020

امروز مشکلات اقتصادی مردم با مدیریت بسیجی برطرف می‌شودبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، سردار «سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلا ظهر امروز در مراسم اهدای ۴۰ سری جهیزیه به نوعروسان و نیز اهدای ۱۰۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند در قائمشهر ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج، با اشاره به اینکه بسیج هر جا که انقلاب به آن نیاز داشته باشد حضور پیدا می‌کند، اظهار داشت: بسیج از بطن مردم و برخواسته از مردم است و به درد مردم آشنا بوده و دارای بصیرت است.

سردار مسلمی با بیان این مطلب که نوعدوستی و مردم‌نوازی از وظایف بسیج است، افزود: بسیج امروز در هر صحنه‌ای ورود پیدا کرده است و ما افتخار می‌کنیم که به عنوان مجموعه سپاه در خدمت مردمی در قالب بسیج هستیم.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با تاکید بر اینکه امروزه بسیج می‌تواند بزرگترین مشکلات جامعه اسلامی را حل کند، خاطرنشان کرد: نمونه‌های زیادی از خدمات بسیج در کشور وجود دارد برای نمونه ریشه‌کنی فلج اطفال که توسط بسیج اجرا شد.

سردار مسلمی با بیان این مطلب که بسیج در هر بحران طبیعی و غیرطبیعی ورود پیدا می‌کند و به حل مشکلات می‌پردازد، اضافه کرد: بسیج یک الگوی هوشمند است که یادگار ارزشمند حضرت امام راحل و امام با نگاه حکیمانه خود بسیج تشکیل دادند.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به اینکه امروز کشور‌های منطقه با الگوگیری از بسیج توانستند بر مشکلات خود فائق بیایند، افزود: امروزه اگر می‌بینیم داعشی در دنیا دنبال حاکمیت نیست و از بین رفته است، به واسطه تفکر بسیجی بود.

سردار مسلمی با تصریح بر اینکه اگر بخشی از مدل بسیجی در حوزه مدیریت کشور حاکم شود و نگاه به درون در دستور کار قرار گیرد، و نیز چشم به بیگانان نباشد، قطعا می‌توان بر مشکلات کشور فائق آمد، متذکر شد:  این روز‌ها از رسانه‌های ملی شاهد دستاورد‌های بسیجیان مازندران در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و ... هستیم.

فرمانده سپاه کربلا به ویژگی جوان بسیجی اشاره کرد و گفت: جوانان انقلابی، ولایتمدار، مردم‌دوست، اگر حمایت شوند بسیاری از مشکلات جامعه حل می‌شود؛ لذا مردمی که امروز در حوزه اقتصادی دچار مشکلات عدیده‌ای شدند بواسطه مردم یاری، مردم نوازی و مردم‌داری بسیج در حوزه‌های مختلف مشکلات در حال برطرف شدن است.

سردار مسلمی در ادامه سخنان خود، کمک‌های مومنانه را تداعی کننده کمک‌های مردم از جبهه‌های هشت سال جنگ تحمیلی دانست و خاطرنشان کرد: کسانی که نمی‌توانستند در خط مقدم جبهه حضور پیدا کنند در پشت جبهه به رزمندگان کمک می‌کردند و امروز ما همین صحنه‌ها را در جبهه سلامت شاهد هستیم.

به گفته فرمانده سپاه کربلا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اگر همه توان خود را برای رفع مشکلات مردم به کار بگیریم بزرگترین عمل مقابله با استکبار را انجام دادیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار