به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت‌الاسلام محمدحسنی در پیامی به مناسبت هفته بسیج تأکید کرد: امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخارآمیز تبدیل شده و بسیجی بودن پدیده‌ای مبارک و معنادار است.
کد خبر: ۴۲۷۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲ - 22November 2020

امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخار آمیز تبدیل شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، همزمان با هفته بسیج، حجت‌الاسلام والمسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی این هفته را به سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی
ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین

سلام علیکم

فرارسیدن هفته بسیج را که تبلور تدبیر دوراندیشانه حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ است به جنابعالی و دیگر همرزمانتان در سازمان ارزشی و ولایی بسیج مستضعفین تبریک می‌گویم.

بدون شک سازمان بسیج مستضعفین شجره‌ای طیبه و عامل ناکامی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه‌ها و نقشه‌های شوم خود در مقابل انقلاب اسلامی است. سازمانی که از کارکرد‌های مؤثر و قابل توجه آن پس از پیروزی انقلاب و در طول جنگ تحمیلی تا حضور در عرصه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی به خوبی خود را نشان داده و امروز به درختی تناور و بالنده در عرصه‌های مختلف علمی، فنی، پژوهشی و... تبدیل شده است.

امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخارآمیز تبدیل شده و بسیجی بودن پدیده‌ای مبارک و معنادار است که وظیفه همه آحاد ملقب به این لقب ارزشی در حفظ و تداوم آن را سنگین‌تر از قبل نموده است.

کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های مومن و محترم آن‌ها به‌ویژه در کوی‌های سازمانی، همواره از نیرو‌های فعال و اثرگذار بسیج بوده و هستند که در حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیجی در بین ارتشیان ولایی نقشی مؤثر و مهم دارند.

بنده از سوی خود و آحاد کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج را به حضرتعالی و همرزمان مردمی و ولایی در این سازمان ارزشی تبریک گفته و علو درجات شهدای بسیجی و تداوم توفیقات روزافزون شما را در ظل تجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری‌های داهیانه رهبر معزز انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند منان خواستارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
عباس محمدحسنی

انتهای پیام/ 241

پربیننده ها
آخرین اخبار