به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
جانشین سپاه الغدیر استان یزد خبر داد؛
سرهنگ «حسین زارع کمالی» جانشین سپاه الغدیر استان یزد از تأمین ۲۰۰ نفر از نیرو‌های بسیجی و پاسدار به منظور افزایش ظرفیت تیم‌های بازرسی، شناسایی انبار‌های احتکار کالا در سطح استان یزد با محوریت بازرسان رسمی و گزارشات مردمی خبر داد.
کد خبر: ۴۲۵۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵ - 09November 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سرهنگ «حسین زارع کمالی» جانشین سپاه الغدیر استان یزد در حاشیه جلسه ساماندهی وضعیت اقتصادی استان با بیان این که برون رفت از بحران شیوع کرونا مستلزم عزم همگانی است و تمام عناصر مدیریتی باید نسبت به رفع آن احساس مسئولیت کنند، اظهار کرد: کمک به نظارت بر بازار از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار سپاه الغدیر در استان یزد است.

وی تأمین 200 نفر از نیروهای بسیجی و پاسدار به منظور افزایش ظرفیت تیم‌های بازرسی، شناسایی انبارهای احتکار کالا در سطح استان با محوریت بازرسان رسمی و گزارشات مردمی از جمله اقدامات انجام شده سپاه در استان یزد دانست و افزود: برخورد قاطع با هرگونی گرانفروشی و محتکرین کالاهای اساسی اولویت ساماندهی بازار در بحران کروناست.

جانشین سپاه الغدیر استان یزد در ادامه برخورد قاطع دستگاه قضایی با مدیران منفعل و ناکارآمد را ضروری و حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: اجرای طرح های نظارت بر بازار با محوریت توزیع کالاهای اساسی به منظور کاهش گرانی های غیرقانونی محصولاتی نظیر گوشت مرغ، گوسفند، روغن و شکر ضروری است.

سرهنگ زارع کمالی تصریح کرد: شهروندان می توانند کلیه گزارشات گرانفروشی، احتکار کالا، مفاسد اقتصادی را به سامانه 114 اطلاعات سپاه و 124 سازمان صمت اعلام کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود کمک به افزایش تولیدات دامی با تلاش دستگاه‌های متولی را از دیگر الزامات اجرایی برای مدیریت شرایط موجود کشور دانست و بیان کرد: افزایش میزان ذخائر و کاهش قیمت نهادهای دامی استان ضروری است.

جانشین سپاه الغدیر در پایان تأکید کرد: بازنگری در روند قیمت گذاری اجناس، تولیدات و کالاهای اساسی، جلوگیری جدی از قاچاق کالا و تقویت هم افزایی بین دستگاه های نظارتی استان از دیگر الزامات اجرایی برای ساماندهی شرایط کنونی استان از نظر اقتصادی است.

این جلسه با حضور رئیس سازمان صمت استان یزد، جهاد کشاورزی ،مدیر کل اقتصادی استانداری، نماینده بازرسی استان، معاون دادستان استان یزد، مسئولان تعزیرات حکومتی، سازمان اطلاعات سپاه الغدیر و جمعی دیگر از دستگاهای مربوط برگزار شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار