به روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه در بیانیه‌ای اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از اهانت به ساحت پیامبر اعظم (ص) را محکوم کرد.
کد خبر: ۴۲۴۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰ - 31October 2020

توهین به پیامبر اکرم (ص) ثمری جز ناکامی برای فرانسه نداشته استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، سپاه انصار الحسین (ع) شهرستان گناوه در بیانیه‌ای اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از اهانت به ساحت پیامبر اعظم (ص)  را محکوم و اعلام آمادگی کرده است  همراه با امت جهانی اسلامی برای دفاع از حریم پیامبر عظیم‌الشأن اسلام درس فراموش نشدنی به هتاکان بدهد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
«هُوَ الَّذی أَرسَلَ رَسولَهُ بِالهُدىٰ وَدینِ الحَقِّ لِیُظهِرَهُ عَلَى الدّینِ کُلِّهِ وَلَو کَرِهَ المُشرِکونَ». (اوست خدایی که رسول خود را به هدایت و دین حق فرستاد تا آن را بر همه ادیان عالم تسلط و برتری دهد هر چند مشرکان ناراضی و مخالف باشند. (توبه آیه ۳۳)

توهین‌های رذیلانه و مکرر مجله موهن «شارلی ابدو و رئیس جمهور فرانسه» در فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در واقع یک جریان خاص است که پرده از نیات اسلام ستیزان صهیونیستی و سردمداران آن بر می‌دارد، این عمل مشمئزکننده و خیانتکارانه در حالی صورت می‌گیرد که ناکارآمدی همه مکاتب پرزرق و برق غربی (لیبرالیسم) را به نمایش گذاشته و ترس آن‌ها از اسلام ناب محمدی و بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت را عیان می‌کند.

این پرده دری و توهین به دین مبین اسلام و خاتم انبیاء، در حالی صورت می‌گیرد که این دین الهی، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است و وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان با سیاست‌های پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های رقت بار که با بازیچه قرار دادن آزادی بیان توسط سفاکان روزگار صورت می‌گیرد مقابله کنند.

طراحان اصلی این جریان‌های افراطی سردمداران نظام سلطه و صهیونیست‌های هتاک هستند که در این هنگامه میکوشند با تولید وحشت و خشونت به نام اسلام، تئوری ناجوانمردانه اسلام هراسی را ترویج کنند و از این آب گل آلوده طرفی برای خود ببندند که برای مردمان آن دیار ثمری جز ناکامی در پی نداشته است.

این اقدام وقیح و گستاخانه که از آن به نام آزادی بیان یاد شده، نشان از اسلام‌ستیزی عملی و خامی مکرون در سیاست است که به ظاهر ارکان دین مبین اسلام و مقدسات مسلمین جهان را نشانه گرفته، ولی در باطن تیری است که آمریکای جنایتکار و صهیونیسم رو به اضمحلال را هدف گرفته و نشانی واضح از افول بیچارگی و سرافکندگی طرفداران به اصطلاح آزادی بیان اروپایی و سردمداران دروغین دفاع از حقوق بشر است؛ آزادی بیانی که در غرب به هر فردی اجازه می‌دهد وجود خدا، حقیقت مسیح (ع)، موسی (ع) و تمام انبیاء را به چالش بکشد، ولی همان فرد قادر نخواهد بود صحت اطلاعات را که در مورد هولوکاست منتشر می‌شود، زیر سوال ببرد!

ممنوعیت پرداختن به هولوکاست در جوامع غربی و آزادی برای اهانت به ادیان الهی تناقض عجیبی است که کشور‌های غربی و اروپایی حتی زحمت توجیه آن را به خود نمی‌دهند!

در پایان اعلام می‌کنیم که این حرکت رذیلانه دولت فرانسه نه تنها خدشه‌ای به گل سرسبد عالم خلقت و چهره نورانی رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)  وارد نخواهد ساخت، بلکه سبب ایجاد همبستگی عظیم امت اسلامی و آزادی خواهان در سراسر دنیا در اعتراض و محکومیت نظام سلطه می‌شود تا ماهیت پلید و دروغین سردمداران غرب بیش از پیش بر جهانیان آشکار شده و ضمن تحریم کالا‌های کشور فرانسه، در آینده‌ای نه چندان دور پاسخ‌هایی قاطع دریافت کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها