به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در بوشهر خبر داد؛
آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری گفت: نیروهای انقلابی، گروه‌های جهادی متخصص و روحانیت استان بوشهر برای اجرای طرح‌های آموزشی و خدماتی در مقابله با کرونا سازماندهی شده‎اند.
کد خبر: ۴۲۳۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱ - 27October 2020

سازماندهی نیروهای انقلابی در اجرای طرح‌های آموزشی و خدماتی در مقابله با کرونابه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر،  آیت‌الله «غلامعلی صفایی‌بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر امروز در جلسه مشورتی نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها با رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت:  مردم انقلابی و جهادی استان بوشهر برای اجرای منویات رهبر انقلاب اسلامی در تخصص‌‌های گوناگون برای مقابله با کرونا آماده هستند.

وی گفت: در راستای شیوع بیماری کرونا مصلاهای جمعه استان در اختیار ستاد مبارزه با بیماری کرونا قرار گرفت و کانون اجرای برنامه مواسات و کمک‌های مومنانه شد.

صفایی بوشهری با بیان اینکه نیروهای انقلابی، گروه‌های جهادی متخصص و روحانیت استان بوشهر برای اجرای طرح‌های آموزشی و خدماتی در مقابله با کرونا سازماندهی شده است افزود: مساعدت به مراکز درمانی و بیمارستانی در تامین تجهیزات، خدمات رسانی و امدادرسانی به خانواده‌های بیماران کرونایی امری مهم و ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با تأکید بر توجه به راهکارهای پیشگیرانه برای مقابله با کرونا تصریح کرد: آگاه‌سازی جامعه از خطرات بیماری و ویروس کرونا امری مهم است که فعالیت‌های آموزشی و فرهنگ سازی با همکاری گروه‌های جهادی، صدا و سیما و مساجد مورد تاکید است.

امام جمعه بوشهر هر مسجد یک پایگاه سلامت و اطلاع رسانی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: در این راستا تبدیل هر مسجد به قرارگاه بهداشت و مواسات برای آگاه سازی عمومی مورد توجه است.

صفایی بوشهری، استمرار رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: کمک به بیماران و خانواده آنان با مشارکت گروه‌های جهادی و طلاب ادامه داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه به حل مشکلات و کمبودهای بیمارستان‌‌‌ها در راستای مقابله با کرونا با مشارکت و همکاری خیران و نیکوکاران توجه ویژه شود تصریح کرد: مشاوره به بیماران روحی و روانی به ویژه در قشر نوجوان و جوان یکی از ضروریات است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار