به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی خبر داد؛
مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی از اجرای پویش سراسری «لبخند رضایت» در ادامه طرح مواسات و همدلی در استان خبر داد و گفت: پویش سراسری «کمک مؤمنانه» با نام «لبخند رضایت» در دو فصل پاییز و زمستان با مشارکت آموزش‌ و پرورش و سازمان بسیج فرهنگیان استان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۲۳۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵ - 26October 2020

اجرای پویش «لبخند رضایت» در خراسان‌جنوبی/ حضور خودجوش فرهنگیان بسیجی در میدان مقابله با کروناسرهنگ «علی قاسمی» مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در بیرجند با اشاره به طرح سراسری پویش «لبخند رضایت»، اظهار داشت: این طرح ملی با هدف کمک به کاهش بخشی از مشکلات آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا و افراد نیازمند همزمان با سراسر کشور در استان خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود.

وی گفت: پویش سراسری «لبخند رضایت» در ادامه طرح مواسات و همدلی برگزار می‌شود و بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی کشور در این پویش نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی از اعلام آمادگی ۴۳ هزار و ۲۶۹ دانش‌آموز و فرهنگی استان برای مشارکت در این پویش خبر داد و افزود: پویش سراسری «کمک مؤمنانه» با نام «لبخند رضایت» در دو فصل پاییز و زمستان با مشارکت آموزش‌ و پرورش و سازمان بسیج فرهنگیان برگزار می‌شود.

قاسمی در خصوص راه‌های مشارکت در این پویش، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره ‌حساب ۱۸۱۳۷۵۸۶۰۶۰۶۲۰۳۳۵ یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۳۷۱۷۶۰۰ به نام پیشگامان جهادی واریز کنند.

وی اضافه کرد: فرهنگیان بسیجی استان دوشادوش سایر جهادگران عرصه سلامت خالصانه و عاشقانه در لبیک به فرمان ولی امرشان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به مردم برای مقابله با بیماری کرونا در صحنه هستند.

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی در خصوص نقش بسیج فرهنگیان در بحران همه‌گیری کرونا، گفت: حضور در غربالگری‌های ورودی شهرها، کمک به ضدعفونی مدارس و ادارات، کمک به کادر درمان، توزیع اقلام بهداشتی و رزمایش مواسات از عرصه‌های خدمت‌رسانی فرهنگیان در بحران کرونا است.

قاسمی با بیان اینکه همکاری سازمان بسیج فرهنگیان استان با اداره‌کل آموزش و پرورش استان برای جلوگیری از شیوع کرونا از همان ابتدا شکل گرفت، افزود: گروه‌های جهادی فرهنگیان بسیجی با همکاری ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها در حوزه توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی اماکن پرتردد شهری، آموزشی، مدارس مشارکت قابل توجهی داشته‌اند.

وی متذکر شد: معلمان در ایام همه‌گیری ویروس کرونا به‌صورت میدانی و فعالیت در پیام‌رسان‌های مختلف، آموزش دانش‌آموزان را به پیش می‌برند و این نشان از جهادی و بسیجی بودن معلمان است که به معنای واقعی یک حرکت بسیجی و جهادی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار