به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۱
ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز مانور نظامی جهت آمادگی برای هرگونه رویارویی با رزمندگان حزب‌الله لبنان خبر داد.
کد خبر: ۴۲۳۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷ - 25October 2020

تمرین نظامی رژیم صهیونیستی جهت آمادگی مقابل حزب‌اللهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز مانور موسوم به «تیر کشنده» از صبح امروز (یکشنبه) در نزدیکی مرز با لبنان و سوریه خبر داد.

به نوشته وبگاه روسیا الیوم، هدف از این رزمایش، تمرین و آموزش سناریو‌های مختلف در میدان جنگ برای مقابله با هرگونه جنگ احتمالی با حزب الله لبنان اعلام شده است.

وبگاه عرب ۴۸ نیز نوشته است که طبق بیانیه ارتش صهیونیستی، این مانور در سطح ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و در چارچوب تمرین‌های سالیانه و با حضور نیروی زمینی، دریایی و هوایی، یگان‌های جنگ الکترونیک و نیرو‌های عملیاتی و ذخیره آغاز شده و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

در این بیانیه آمده است: «این تمرین با هدف افزایش آمادگی و بهبود توان هجومی در تمامی سطوح و هماهنگی میان ستاد‌های فرماندهی در جبهه شمالی انجام می‌گیرد.»

ساکنین سرزمین اشغالی نیز در روز‌های آتی شاهد پرواز بالگرد‌ها و جنگنده‌ها در تمامی مناطق خواهند بود و نیروی دریایی رژیم صهیونیستی نیز در بنادر حیفا و اشدود فعال خواهند شد.

ارتش صهیونیستی سال گذشته نیز مانور مقابله با نیرو‌های حزب‌الله را در یک پادگان آموزشی برگزار کرد که طی آن نیرو‌های صهیونیستی با شبیه‌سازی یکی از روستا‌های شمال لبنان، درگیری با رزمندگان حزب‌الله را تمرین کردند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها