به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
فرمانده نیروی انتظامی:
سردار اشتری با بیان اینکه امروز نیرو‌های مسلح باعث افتخار کشور هستند، گفت: دوران طلایی تعامل و همکاری نیرو‌های مسلح را شاهدیم و امروز در هر شرایط و مأموریتی، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی کنار هم هستند.
کد خبر: ۴۲۳۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱ - 24October 2020

نیرو‌های مسلح، باعث افتخار کشور هستندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه حضور فرمانده کل سپاه و هیات همراه که برای تبریک هفته نیروی انتظامی در ستاد ناجا انجام شد، با تسلیت ایام شهادت امام حسن عسکری (ع) و با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج)، اعیاد ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: خدا را شاکریم که در آخرین روز هفته نیروی انتظامی میزبان فرمانده‌ای مردمی هستیم.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت هفته ناجا، افزود: پیام ایشان موجب ارتقاء روحیه ما و همه نیرو‌های پلیس شد؛ همکارانم از دورترین نقطه تا بازنشستگان، به وجود خود افتخار می‌کنند و توفیق سربازی ولایت را غرورآفرین می‌دانند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در هفته نیروی انتظامی ادامه داد: هدف ما در این هفته، ارائه خدمات بیشتر به مردم و رسیدگی بیشتر به امور کارکنان ناجا است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مأموریت‌های ناجا و گستردگی کار در آن، این نیرو را به‌عنوان یک سازمان بی نظیر در بین سایر سازمان‌ها رقم زده و بنا به تعبیر مقام معظم رهبری، ناجا علاوه بر مأموریت‌های ذاتی خود یک سازمان خدمتگزار است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات درخشان نیرو‌های مسلح همزمان با شیوع کرونا ادامه داد: امروز این مهم، مورد تأکید فرمانده معزز کل قواست و ایشان تأکید فرمودند که همه سازمان‌ها بایستی در این خصوص پای کار باشند؛ گرچه معظم‌له از اقدامات انجام شده ابراز رضایت کردند.

وی تأکید کرد: امروز نیرو‌های مسلح باعث افتخار کشور هستند و در هر حادثه‌ای در کنار مردم بوده و خواهند بود و مردم هم آن‌ها را دوست دارند.

سردار اشتری با اشاره به شعار امسال هفته ناجا با عنوان «با هم برای امنیت و سلامت» بیان کرد: امروز حافظان امنیت و سلامت در کنار هم هستند تا بتوانند این ویروس منحوس را شکست دهند.

فرمانده ناجا با تقدیر و تشکر از حمایت‌های فرمانده سپاه پاسداران گفت: دوران طلایی تعامل و همکاری نیرو‌های مسلح را شاهدیم؛ چراکه در هر شرایط و مأموریتی فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی کنار هم هستند. تعامل و همدلی بین نیرو‌های مسلح و سایر بخش‌ها می‌تواند تلاش دشمنان را ناکام و توطئه آنان را خنثی کند و وظیفه همه ما این است که چنین تعامل و همدلی را حفظ و ارتقاء دهیم.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها