به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۷
فرمانده انتظامی استان مازندران:
سردار مرتضی میرزایی با بیان اینکه ما سربازان ولایت تمام قد در خدمت نظام و رهبری هستیم، گفت: تمام تلاش ما این است تا منویات رهبری معظم انقلاب را به منصه ظهور برسانیم که در این مسیر مردم همواره یاری‌گر ما بوده و هستند.
کد خبر: ۴۲۳۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵ - 23October 2020

نیروی انتظامی تمام قد در خدمت نظام و رهبری استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، سردار «مرتضی میرزایی» فرمانده انتظامی استان مازندران امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های معنوی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و مردم ولایتمدار استان در راستای تعامل و همکاری با پلیس در برقراری نظم و امنیت، اظهار داشت: این حمایت‌ها پشتوانه‌ای برای ناجا است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی استان مازندران در طول 40 سال انقلاب، 615 شهید، 12 هزار جانبار و 190 نفر آزاده را در راستای برقراری نظم و امنیت در نظام اسلامی تقدیم انقلاب کرد، افزود: هفته نیروی انتظامی با شعار با هم برای امنیت و سلامت نامگذاری شده که این دو مولفه مکمل یکدیگر هستند.

فرمانده انتظامی استان مازندران امنیت و سلامت را ثمره تلاش و زحمات همه عزیزانی دانست که در این عرصه فعالیت می‌کنند و اظهار کرد: ایران اسلامی در منطقه‌ای از جهان که دور آن را آتش و جنگ افروزی فرا گرفته با هدایت و رهنمودهای رهبری همچون نگینی در دنیا می‌درخشد و این یک هدایت الهی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه ما سربازان ولایت تمام قد در خدمت نظام و رهبری هستیم، افزود: تمام تلاش ما این است تا منویات رهبری معظم انقلاب را به منصه ظهور برسانیم که در این مسیر مردم همواره یاری‌گر ما بوده و هستند.

سردار میرزایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 به ثبت رسیده است، افزود: 360 هزار تماس منجر به عملیات پلیسی شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: در حوزه عفاف و حجاب و برخورد با مظاهر علنی فساد با اجرای طرح ناظر و طرح تابستانه اقدامات موثری در سطح استان داشته‌ایم.

سردار میرزایی همچنین از مقابله با اراذل و اوباش و مقابله با سارقان در طرح‌های عملیاتی پلیس خبر داد وافزود: در حوزه کشفیات جرایم شاهد افزایش 30 درصدی کشفیات هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار