به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه ما در حوزه اقتدار دفاعی بسیار موفق بودیم و توانستیم جزء امن‌ترین کشور‌های منطقه باشیم، گفت: در حوزه اقتدار داخلی، ورود قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی با نگاه فراجناحی می‌تواند به ترمیم اقتدار داخلی بسیار کمک می‌کند.
کد خبر: ۴۲۲۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸ - 20October 2020

برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی؛ ترمیم‌کننده اقتدار داخلیبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، سردار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل در گفت‌وگویی، با اشاره به اقتدار دفاعی و امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: لازمۀ هر حکومتی برای اداره آمورش، اقتدار در عمل هم داخلی و هم خارجی است.

وی افزود: اقتدار داخلی، یعنی اینکه امورات کشور و دولت بر اساس تدابیری که تنظیم شده است، اجرا شود و حصول اطمینان از اجرای دقیق و درست آن‌ها شکل بگیرد تا مردم این اطمینان را پیدا کنند که تصمیمات درست، منطقی و اجرا هم به همین طور شکل خواهد گرفت و اگر کسی در این زمینه کج روی داشت، بتواند آن را اصلاح کند.

رئیس سازمان پدافندغیر عامل تصریح کرد: در حوزه اقتدار دفاعی خارجی، قدرت دفاعی و امنیتی ما در منطقه است که می‌تواند این اقتدار را نشان دهد، در واقع امنیت ملی ما را در برابر تهدیدات دشمن حفظ کند.

ایران، جزء امن‌ترین کشور‌های منطقه

جلالی تأکید کرد: ما در حوزه اقتدار دفاعی بسیار موفق بودیم، توانستیم جزء امن‌ترین کشور‌های منطقه باشیم، به شکلی که دشمنان تلاش کردند، امنیت کشور ما را به عنوان یک هدف قرار دهند، خوشبختانه موفق نبودند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: همان که ما به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده‌ایم، نشان می‌دهد که در بعد اقتدار خارجی کاملاً موفق بودیم.

جلالی اظهار داشت: در حوزه اقتدار داخلی، ورود قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی با نگاه فراجناحی می‌تواند به ترمیم اقتدار داخلی بسیار کمک می‌کند، به شکلی که تصمیمات منطقی و درست و براساس عدالت گرفته شود و با خاطیان هم در این زمینه برخورد شود.

منبع: میزان 

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها