به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
با حضور فرمانده ناجا صورت گرفت؛
سردار حسین اشتری به‌صورت ویدئوکنفرانسی ۱۴۰ پروژه عمرانی به همراه ۷۸۷ واحد منزل ملکی کارکنان و ۳۶۴ واحد منازل سازمانی را افتتاح و هزار و ۲۳۳ واحد منازل ملکی کارکنان را کلنگ‌زنی کرد.
کد خبر: ۴۲۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴ - 19October 2020

افتتاح ۱۴۰ پروژه عمرانی به همراه ۷۸۷ واحد منزل ملکی کارکنان و ۳۶۴ واحد منازل سازمانیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده ناجا در آئین افتتاح ۱۴۰ پروژه عمرانی به همراه ۷۸۷ واحد منزل ملکی کارکنان و ۳۶۴ واحد منازل سازمانی و کلنگ‌زنی ۱۲۳۳ واحد منازل ملکی کارکنان نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز همزمان با این افتتاحیه‌ها شاهد بهره‌برداری ساختمان جدید مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (۱۹۷) هستیم؛ این مکان از ساختمان‌های پیشین نیروی انتظامی است که در راستای بهره‌برداری مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا بازسازی شده است و ان‌شاء‌الله در این ساختمان جدید با تمرکز و برنامه‌ریزی بهتر بتوانیم از ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم عزیز بهره ببریم.

وی با بیان اینکه همواره از نظرات، پیشنهادات، انتقادات و... مردم استقبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: معتقدم که امروز بهترین پشتوانه ما مردم و حمایت آنان است در واقع بهترین بازرسان ما مردم هستند و باید برای تقویت تعاملات مردم با پلیس تلاش کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: بهترین کسانی که می‌توانند ما را ارزیابی کنند، هموطنانمان و جامعه هدف ما هستند؛ بنابراین باید این امکان وجود داشته باشد که همواره نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را به ما منعکس کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ۱۹۷ پل ارتباطی مردم با پلیس است، ادامه داد: کارکنانی که در این مرکز حضور و فعالیت دارند بایستی ضمن تکریم ارباب رجوع به درستی پاسخگوی مراجعان باشند و در فرآیند دریافت پیشنهادات و انتقادات مردم طی تماس با این مرکز یا حضور در ۱۹۷، با سازوکار‌های اتخاذ شده، فرآیند پیگیری امور را نیز در دستور کار قرار دهند.

سردار اشتری تاکید کرد: نه‌تنها فعالان حوزه مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (۱۹۷) همواره باید پاسخگوی مردم باشند، بلکه این اهتمام در پاسخگویی و پیگیری مطالبات مردمی رویکرد جدی همه فرماندهان و مسئولان ناجا باشد.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز به همت معاونت مهندسی ناجا، بنیاد تعاون ناجا و فرماندهان استانی شاهد افتتاح ۱۴۰ پروژه عمرانی به همراه ۷۸۷ واحد منزل ملکی کارکنان و ۳۶۴ واحد منازل سازمانی و کلنگ‌زنی هزار و ۲۳۳ واحد منازل ملکی کارکنان به‌صورت ویدئوکنفرانسی هستیم و این اقدامات نویدبخش دغدغه و اهتمام بنده و هیئت رئیسه ناجا برای بهبود وضعیت معیشتی کارکنان به‌ویژه در حوزه مسکن آنان است.

سردار اشتری با بیان اینکه در موضوعات عمرانی اقدامات خوبی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بنده و هیئت رئیسه ناجا به جد دغدغه بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان را داریم و موضوع تامین مسکن را در سبد معیشتی آنان، یک مؤلفه محوری و اساسی می‌دانم و پیرو همین دغدغه سال گذشته قرارگاه جهادی تامین مسکن کارکنان ناجا راه‌اندازی شد و ان‎شاءالله در یک برنامه مدون پنج ساله (که یک سال آن را پشت سر گذاشتیم) نهضت تأمین مسکن کارکنان را دنبال و اجرایی کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام تأکید و بیان کرد: لازم است متولیان این حوزه با برنامه‌ریزی دقیق توام با روحیه جهادی و انقلابی به پیشرفت امور بیاندیشند و پروژه‌های نیمه‌تمام را تمام کنند؛ در کنار این اقدامات بایستی پاسخگوی تعهداتمان به کارکنان نیز باشیم.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت خیرین امنیت‌ساز عنوان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت خیرین امنیت‌ساز بایستی بر مبنای دستورالعمل ابلاغی و با نظارت بازرسی کل ناجا صورت بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار هفته ناجا با عنوان؛ «با هم برای امنیت و سلامت» اشاره کرد: تأمین نظم و امنیت در جامعه وظیفه ذاتی و قانونی نیروی انتظامی است و خوشبختانه شاهدیم که سبزپوشان ناجا در راستای حفظ و ارتقای امنیت تا پای جان پیش می‌روند.

وی با اشاره به وجود امنیت مثال‌زدنی در کشور تصریح کرد: این امنیت به لطف و عنایت خداوند متعال، تدابیر و منویات مقام معظم رهبری، برکت خون شهدا، هوشیاری و اقتدار نیرو‌های مسلح و البته حضور مردم همیشه در صحنه در پشتیبانی از نظام و آرمان‌های انقلاب به دست آمده است؛ بنابراین صیانت از این امنیت یک وظیفه ملی و همگانی است و در این میان نیرو‌های پلیس به عنوان حافظان جان، مال و ناموس مردم در خط مقدم حفظ امنیت هستند.

سردار اشتری با تأکید بر اینکه همه ما باید قدردان این امنیت مثال زدنی در کشور باشیم، به تشریح اهمیت سلامت از دو دیدگاه پرداخت و افزود: سلامت جامعه به‌ویژه در شرایط کنونی با اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور نیروی انتظامی برای خدمات‌دهی به مردم، در میدان و عرصه فعالانه و شبانه‌روز حاضر شده است، گفت: سبزپوشان ناجا در کنار مدافعان سلامت در حوزه‌های مختلف ازجمله برخورد با محتکران اقلام بهداشتی، مدیریت فضای مجازی و برخورد با تشویش‌کنندگان اذهان عمومی، ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی، در اختیار قرار دادن ظرفیت مراکز درمانی و بیمارستانی به بیماران کرونایی، نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی و... حضور داشته و این همکاری‌ها تا ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا ادامه دارد.

فرمانده ناجا بر رویکرد اقتدار توأم با رأفت و عدالت پلیس با مردم تأکید کرد و افزود: در کنار اهمیت سلامت جامعه، صیانت از سلامت کارکنان نیز بسیار حائز اهمیت است و به همه کارکنان تأکید و توصیه می‌کنم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سلامت خود صیانت کنند.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه مأموریت‌های پلیس تعطیل‌بردار نیست، خاطرنشان کرد: برای اجرای مأموریت‌ها و خدمات‌دهی مطلوب به مردم تلاش مضاعف کنیم تا ان‌شاءالله این تلاش‌ها مورد رضایت خداوند متعال و مقام معظم رهبری و مردم قرار بگیرد.

پیش از سخنان سردار اشتری، سردار «اسحاقی» معاون مهندسی ناجا گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد؛ همچنین در این مراسم چند پروژه توسط فرماندهان انتظامی برخی استان‌ها کلنگ‌زنی شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار