به روز شده در: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
وصیت‌نامه شهید «عبدالخالق حفیظی‌فرد»؛
شهید ناو استوار دوم «عبدالخالق حفیظی‌فرد» در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: تا خون در رگ‌های ما جریان دارد به‌هیچ بیگانه‌ای اجازه نخواهیم داد به آب و خاک کشور عزیزمان دسترسی پیدا کند‌.
کد خبر: ۴۲۲۴۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۸ - 25October 2020

به هیچ بیگانه ای اجازه نخواهیم داد به خاک کشورمان دسترسی پیدا کندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، استوار دوم «عبدالخالق حفیظی‌فرد» در 15 فروردین 1332 در بوشهر دیده به جهان گشود و 27 بهمن سال 1362 در ناوچه 65 پایی خلیج فارس شهد شیرین شهادت را نوشید.

وصیت نامه شهید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون (ما همه از خدائیم و به سوی او باز خواهیم گشت).

درود به روان پاک شهیدان گلگون کفن، سلام به رهبر انقلاب اسلامی امام خمینی و سلام به خانواده شهیدانی که چنین فرزندانی سلحشور را در دامان خود پروریدند.

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سیبل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون».

گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند، بلکه آنان زنده اند و در نزد خدای خود روزی می برند.

ماچنان سیلی محکم به صدام خواهیم زد که دیگر از جایش بلند نشوید.  (امام خمینی)

اکنون که با عزمی راسخ و با میل شخصی خودم به مأموریت جنگی برای نبرد با صدامیان کافر اعزام می‌شوم، هدفی به جز پیروزی اسلام و کشور عزیزم ایران ندارم و در خاتمه اگر لیاقت داشته باشم چه بهتر که در راه خدا و اسلام و امام خمینی باشد.

بار پروردگارا مرا در ردیف شهیدان قرار بده و گناهان گذشته مرا ببخش.

خدایا گروهک‌های منحرف از خط ولایت فقیه که همان خط خدا و رسول خدا (ص) است به راه راست هدایت کن و این بچه کمونیست‌ها و منافقین و همه ما را بر نفس پیروز بدار.

وصیت من به پدر و مادر و برادر و خواهر و همسر عزیزم و تمام اقوام و خویشان و همشهریان عزیزم این است که مبادا برای من گریه کنند و یا لباس سیاه بپوشند‌، زیرا با این کار دل دشمنان اسلام را شاد خواهند کرد‌.

اکنون می روم به یاری رزمندگان، رزمندگانی که با خون خود آب‌های نیلگون خلیج فارس را رنگین کردند و من هم می‌رم تا با خون خود آب های کشورم را رنگین تر کنم و به خیل شهیدان ناوچه پیکان بپیوند.

‌و تا خون در رگ‌های ما جریان دارد به هیچ بیگانه‌ای اجازه نخواهیم داد به آب و خاک کشور عزیزمان دسترسی پیدا کند‌.

اگر در دریا شهید شدم و جسدم پیدا نشد ناراحت نباشد؛ زیرا کسانی که در دریا شهید می‌شوند پاداشی از خدا می‌گیرند و برابر پاداش کسانی است که در ساحل شهید می‌شوند.

از همسرم می خواهم که فرزندانم را همچون زینب و حسین (ع) تربیت کند تا آینده‌سازان این انقلاب باشند مقدار پولی که در بانک دارم اندکی از آن را صرف جبهه‌ها کن و بقیه آن را صرف تحصیل و آموزش بچه ها شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها