به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
دریادار حسین خانزادی گفت: در همه حوزه‌ها از جمله شناور‌های سطحی، پروازی‌ها و پرنده‌های بدون سرنشین تلاش فراوانی انجام شده و تا پایان سال، هرماه اخبار خوبی از سامانه‌های دفاعی می‌شنوید.
کد خبر: ۴۲۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳ - 12October 2020

امنیت عاریه‌ای شکننده است/ اخبارخوبی درحوزه سامانه‌های دفاعی داریمبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌وگویی با اشاره به نام‌گذاری سال با عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: جهش تولید در نیرو‌های مسلح جهش در تولید امنیت و وظیفه ارتش تولید امنیت است.

وی ادامه داد: امنیت اگر عاریه‌ای باشد بسیار شکننده خواهد بود. تسلیحات، تجهیزات، مهمات و هر چیزی که برای برقراری امنیت نیاز باشد تا زمانی که از کشوری ثالث خریداری شود و تا زمانی که آن کشور تجهیزات می‌دهد، امکان برقراری امنیت دارید؛ اما اگر پشتیبانی و تجهیزات نداد، امنیت از دست رفتنی است.

فرمانده نیروی دریایی با تاکید بر اهمیت بومی بودن امنیت تصریح کرد: امنیت نباید عاریه‌ای باشد و از طرفی وقتی می‌گوییم جهش تولید در کار ما وجود دارد یعنی موضوع جهش قدرت دفاعی، جهش توان رزم و جهش در تولید امنیت به عنوان کالایی ارزشمند است که اگر نباشد بسیاری از دستاورد‌ها از بین می‌رود.

دریادار خانزادی خاطر نشان کرد: مصادیق جهش تولید در امنیت را امسال حتماً مشاهده خواهید کرد، چون تلاش وافری پای کار آمده است.

وی ادامه داد: در همه حوزه‌ها از جمله شناور‌های سطحی، پروازی‌ها، پرنده‌های بدون سرنشین تلاش‌های فراوانی انجام شده و تا پایان سال مرتب در هر چند ماه اخبار خوبی در مورد یک سامانه جدید می‌شنوید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این نشان می‌دهد موضوع جهش تولید در نیرو‌های مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی دریایی با چه اهتمامی دنبال می‌شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار