به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قم:
حجت الاسلام علی مهدی زاده گفت: ناجا مدیریت صحیحی در حوزه نظم و امنیت در جامعه داشته و در دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی مواضع روشن و انقلابی دارد.
کد خبر: ۴۱۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲ - 01October 2020

مواضع انقلابی نیروی انتظامی در دفاع از ارزش‌ها مشهود استبه گزارش دفاع‌پرس از قم، حجت الاسلام «علی مهدی زاده» رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قم در دیدار فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه حمایت از ناجا وظیفه همه است، اظهارداشت: مردم از پلیس رضایت داشته و همه ما باید قدردان تلاش‌های نیروی انتظامی برای تامین امنیت جامعه باشیم.

وی با قدردانی از همراهی پلیس در برگزاری مراسمات محرم و ستاد نماز جمعه استان، گفت: ناجا مدیریت صحیحی در حوزه نظم و امنیت در جامعه داشته و در دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی مواضع روشن و انقلابی دارد و از این مواضع خود عقب نشینی نکرده است.

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم نیز در این دیدار با اشاره به آمادگی پلیس قم برای تعامل و همکاری بیشتر و هدفمند با ستاد اقامه نماز جمعه استان بر نقش ائمه جمعه در تبیین دستاورد‌های نظام اسلامی برای نوجوانان و جوانان تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه دشمنان به دنبال بزرگ نمایی مسائل اجتماعی و راه اندازی هجمه سنگین رسانه‌ای هستند، تصریح کرد: اقشار جامعه باید در حوزه‌های انقلابی و ارزش‌ها به اقناع برسد تا همراهی و مشارکت آگاهانه تری داشته باشند.

میرفیضی با اشاره به موج سواری دشمنان در مسائل اجتماعی با هدف ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان، بر لزوم هم افزایی در پیشبرد اهداف مشترک برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان قم تاکید کرد: پلیس به عنوان حسگر جامعه می‌بایست کمبود‌ها و نارسایی‌ها را به سایر دستگاه‌ها اطلاع رسانی تا شاهد ارائه بهترین خدمات به مردم باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار