به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
در برنامه تلویزیونی «افق سینما» صورت می‌گیرد؛
سعید الهی مجری و سردبیر برنامه تلویزیونی«افق سینما» با نادر طالب‌زاده مستندساز و کارشناس برنامه‌های راهبردی تلویزیون در شبکه افق با موضوع جشنوار‌ه‌های خارجی به گفت‌وگو می‌نشیند.
کد خبر: ۴۱۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹ - 27September 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سعید الهی مجری و سردبیر برنامه تلویزیونی «افق سینما» فردا دوشنبه ۷ مهر با نادر طالب‌زاده مستندساز و کارشناس برنامه‌های راهبردی تلویزیون در شبکه افق به گفتگو می‌نشیند.

در این برنامه که ساعت ۱۶ به روی آنتن خواهد رفت، پیرامون نقش و جایگاه سینمای روشنگرانه و اسلامی در عرصه جهانی و نحوه مواجهه تولیدکنندگان این حوزه با جشنواره‌های فیلم خارجی و غربی بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

همچنین در بخش دوم برنامه افق سینما که به تازگی از سوی شبکه افق و با مشارکت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به تهیه کنندگی علی اکبر کرد فعالیت خود را آغاز کرده است علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده از مدیران و فعالان رسانه کشور نیز درباره تاثیرات کرونا بر سینما سخن خواهد گفت.

این برنامه ترکیبی که دربرگیرنده گفت‌وگوهای تحلیلی درباره نسبت موضوعات مختلف سینما با گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نیز بخش های متنوع تصویری ست، استثنائاً تا جمعه این هفته هر روز و سپس عصر هر جمعه در همین ساعت همراه با نمایش یک فیلم در معرض دید بینندگان قرار خواهد گرفت.

تاکنون در این برنامه که طی روزهای گذشته ویژه شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت پخش گردیده، در خصوص سینما و تروریسم، بیداری اسلامی در سینما، ضرورت بازنمایی واقعیات جامعه در فیلم ها، نقاط افتراق و اشتراک سینمای جنگ و دفاع مقدس، جایگاه سینمای مقاومت و جریان شناسی دهه ۶۰ سینمای ایران با صاحبنظران و فیلمسازان مطرح کشور گفتگو صورت گرفته است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها