به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
چهل‌سالگی سرو/ سردار میرزایی:
نویسنده کتاب «کتاب حماسه‌های نامداران گمنام» گفت: در زمان دفاع مقدس همه دشمنان به دنبال تجزیه ایران بودند، پس عراق را کامل تجهیز کردند.
کد خبر: ۴۱۸۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷ - 25September 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از همدان٬ در شب چهارم هفته دفاع مقدس مراسم خیران و فعالان عرصه کمک مومنانه در استان همدان پس نمایشگاه اقتدار 40 در محوطه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان با حضور کارکنان نظامی و انتظامی حاضر در نمایشگاه، پیشکسوتان دفاع مقدس، مدیرکل و کارکنان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان، و آحاد مردم برگزار شد.

در این مراسم سردار «رضا میرزایی» اظهار داشت: آمریکا و سایر کشورها بخاطر اینکه مواضع آنها در ایران بعد از انقلاب با خطر روبرو شده بود رژیم بعثی عراق را مسلح کرده و اقدام به تهاجم علیه کشور ایران کرد.

وی افزود: دشمنان ضرر دیده از این اتفاق، عراق را با تجهیزات زیاد و به روز به مرزهای ایران شوراندند و اولین هدف از حمله عراق تبدیل استان خوزستان به عراق بود.

سردار میرزایی ادامه داد: دشمنان همه به دنبال تجزیه ایران و تبدیل به چند کشور بودند تا از آن بهره برداری کنند، ایران را تحریم کردند و عراق تجهیز شد.

این رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس و حضور جانانه مردم از تمامی اقشار اگر نبود پیروزی بر چنین دشمنانی تا دندان مسلح غیر ممکن بود.

وی رمز پیروزی این دفاع مقدس را حضور همه جانبه مردم، ایمان و تقوی قوی، توکل بر خدا داشتن و کمک های مردمی از نظر جنس و روحیه دانست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار