به روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
چهل‌سالگی سرو/ سرپرست فرمانداری سلسله:
افشین ترکارانی دفاع مقدس را گنجینه ایثار، معنویت، حماسه و آرمان‌خواهی دانست و گفت: نظام اسلامی با استفاده از این گنجینه همواره با اقتدار خواهد بود.
کد خبر: ۴۱۸۲۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲ - 24September 2020

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، افشین ترکارانی امروز (پنجشنبه) در آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا اظهار داشت: شهیدان برای حفظ آرمان‌های انقلاب و جلوگیری از ایجاد انحراف در مسیر آن، از همه داشته‌های خود گذشتند و انقلاب را بیمه کردند.

وی عنوان کرد: خون پاک شهدا سرمایه ارزشمند نظام اسلامی بوده و اقتدار، امنیت و پیشرفت‌های امروز کشور مرهون رشادت‌های آنان است بنابراین مدیران باید با تاسی به راه و هدف شهیدان، همت مضاعفی در خدمت صادقانه به مردم داشته باشند.

سرپرست فرمانداری سلسله اظهار داشت: ملت ایران نیز با تقدیم هزاران شهید گلگون کفن برای پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلاب همواره در میدان نبرد حق علیه باطل حماسه آفرینی کرده است.

ترکارانی دفاع مقدس را گنجینه ایثار، معنویت، حماسه و آرمان‌خواهی دانست و گفت: نظام اسلامی با استفاده از این گنجینه همواره با اقتدار خواهد بود.

اعضای شورای اداری و جمعی از بسیجیان و سپاهیان با حضور در گلزار شهدای شهرستان ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کردند. 

بنا بر این گزارش، لرستان بیش از شش هزار و ۲۰۰ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است که ۲۹۶ نفر از این شهدا مربوط به شهرستان سلسله هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها