به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
چهل‌سالگی سرو/ استاندار مرکزی:
استاندار مرکزی گفت: افتتاح موزه دفاع مقدس «شعار ما می‌توانیم» را به خوبی در عمل محقق کرد و انجام این پروژه مهم، یک افتخار دیگر در کارنامه درخشان استان مرکزی به ثبت رساند.
کد خبر: ۴۱۸۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ - 23September 2020

مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان مرکزی نماد جانفشانی های ۶۲۰۰ شهید استان و رزمندگان سرافراز است

به گزارش دفاع‌پرس از استان مرکزی، سید «علی آقازاده» استاندار مرکزی در آیین افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی با تقدیر از تمام افرادی که در ساخت این مرکز فرهنگی نقش داشته‌اند، گفت: مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی مصداق واقعی انجام یک پروژه جهادی است که جمعی از مسئولان استان اراده کردند و همه توان خود را به کار گرفتند و این پروژه عظیم را به سرانجام  رساندند.

وی افزود: افتتاح موزه دفاع مقدس شعار ما می توانیم را به خوبی در عمل محقق کرد و انجام این پروژه مهم، یک افتخار دیگر در کارنامه درخشان استان مرکزی به ثبت رساند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: موزه دفاع مقدس استان پیشانی افتخارات و نماد جانفشانی‌های ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان و رزمندگان سرافراز است که مجاهدت‌‌ها و فداکاری‌های این عزیزان را یادآوری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امروز موزه دفاع مقدس استان مرکزی به یادمانی ارزشمند برای ایثارگری ها و فداکاری های بزرگ مردان دفاع مقدس تبدیل شده، گفت: خوشبختانه امروز با وجود افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس شاهد این هستیم جوانان و نوجوانان بیشتر از این مجموعه بازدید می کنند و این یک اقدام قابل تقدیر است.

آقازاده خاطر‌نشان کرد: دفاع مقدس سند حقانیت ملت ایران و تجلی ارزش های والای انسانی است و امروز آحاد جامعه باید این مجاهدت ها را ببینند و این مرکز فرهنگی گامی موثر در این راستا است و امیدواریم خیرات و برکات خوبی داشته باشد.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار