به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
چهل‌سالگی سرو/ فرمانده سپاه روح الله:
فرمانده سپاه روح الله گفت: خانواده‌های معظم شهدا سند حقانیت، سند پیروزی ملت ایران در برابر کافران و سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند.
کد خبر: ۴۱۸۰۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸ - 23September 2020

خانواده‌های معظم شهدا سند عزت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان هستند

به گزارش دفاع‌پرس از استان مرکزی، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح‌الله در دیدار با خانواده ۱۲ شهید والامقام کوچه شهدای شهرستان دلیجان گفت: خانواده‌های معظم شهدا از بزرگترین سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی محسوب می شوند چراکه آنان از عزیزترین و بهترین سرمایه های خود که فرزندانشان بود گذشتند تا ملت ایران آسایش و امنیت داشته باشند.

کریمی اظهار کرد: امروز خانواده های معظم شهدا با ایستادگی و صبر همراه با بصیرتی که از خود نشان دادند چهره درخشان انقلاب و اسلام را در دنیا به رخ کشاندند و روحیه هایی که در بین خانواده های معظم شهدا امروز مشاهده می کنیم در برابر سایر خانواده سایر جنگ های دیگر در دنیا بی سابقه و تکرار نشدنی است.

وی ادامه داد: خانواده های معظم شهدا سند حقانیت ، سند پیروزی ملت ایران در برابر کافران و سند عزت ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان هستند و امروز همه ما وظیفه داریم از این اسناد ارزشمند به خوبی پاسداری کنیم و تکریم و پاسداشت آنها یک وظیفه و رسالت دینی محسوب می شود.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: امروز اگر شهدا و خانواده های آنها را گرامی می داریم و از مقام ارزشمند آنها تکریم به عمل می آوریم این مهم به دلیل احساس نیاز ما انجام می شود چراکه شهدا و خانواده های معظم شهدا نیازی به توجهات و تکریم ما ندارند.

کریمی یادآور شد:دیدار با خانواده های معظم شهدا از جهات زیادی قابل بررسی و مهم می باشد که هدف اصلی آنها تزریق روحیه امید، نشاط، صبر ، ایستادگی به مردم و مسئولین است و اگر مسئولی بخواهد در برابر تکریم شهدا کوتاهی کند قطعا باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: هدف دوم دیدار با خانواده های معظم شهدا شناخت این الگوها و معرفی آنها به نسل جدید است که اگر به درستی مجاهدت ها و جانفشانی های رزمندگان را به تصویر بکشیم قطعا شرایط بسیار بهتر از وضعیت فعلی خواهد شد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: شهدا به عنوان پاسداران حریم انقلاب اسلامی با رفتارها و مجاهدت هایی که نشان دادند سیره اهل بیت(ع) را در جامعه به خوبی ترویج دادند.

وی ادامه داد: امروز خانوادهای معظم شهدا باید به عنوان پیشگامان عرصه جهاد و شهادت سفیر فرهنگی انقلاب باشند و با عملکرد خود در این چهل سال به خوبی این مسئله را انجام دادند که باید ادامه دار باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: امروز خدمت به خانواده های معظم شهدا یک رسالت و وظیفه مهم است و این مسئله باید بیش از گذشته مورد توجه باشد و یک فرهنگ سازی عمومی نیازمند است.

انتهای پیام/ 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار