به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
دادستان خاش:
فرهاد میر گفت: حفظ و ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس و تلاش برای حل مشکلات اقشار مردم نیاز مهم جامعه در جهت مقابله با زورگویان و متجاوزان و صدور این انقلاب الهی در دنیا است.
کد خبر: ۴۱۷۵۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰ - 21September 2020

حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نیاز مهم جامعه است«فرهاد میر» دادستان خاش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در زاهدان، اظهار داشت: حفظ و ترویج فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس، اجرای منویات مقام معظم رهبری و تلاش برای حل مشکلات اقشار مردم نیاز مهم جامعه در جهت مقابله با زورگویان و متجاوزان و صدور این انقلاب الهی در دنیا است.

میر افزود: گرامیداشت هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای تبیین رشادتهای رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی اظهار داشت: جبهه مقاومت ملی ایرانیان در دوران دفاع مقدس با شجاعت، پایمردی و ایستادگی در مقابل جبهه های استکباری و ابرقدرتهای شرق و غرب توانستند برای اسلام و ایران عزت کسب کنند و هم اینک پس از گذشت افزون بر چهار دهه از آن دوران دشوار شاهد عزتمندی کشور بوده و تمام دستاوردهای میهن را مرهون خون مطهر شهیدان و ایثارگری های رزمندگان اسلام هستیم.

میر بیان کرد: مردان و زنان غیور ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی با اتحاد یکپارچه، همبستگی و همدلی و برخورداری از روحیه مقاومت و از خودگذشتگی و ویژگی ولایتمداری توانستند، به اسلام و کشور اعتبار و عزت هدیه کنند.

دادستان خاش ادامه داد: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس یاد و خاطره شهیدان اسلام و میهن و جبهه مقاومت و ایثار و پرچمدار شهدای مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می داریم و به دشمنان اسلام و میهن توصیه می‎کنیم دست از شرارت و دخالت در امور کشورمان و تحریم و فشار به ملت بزرگ ایران بردارند، زیرا ملت مومن و انقلابی و ولایی در میهن پهناور اسلامی ادامه دهنده راه خونبار شهیدان اسلام و انقلاب و دفاع مقدس هستند و به تجاوزها و زورگویی های دشمنان مقتدرانه پاسخ می دهند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها