به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
فرمانده سپاه خراسان‌ جنوبی:
سردار علی قاسمی با تأکید بر اینکه امروز نباید فرهنگ جهاد و شهادت مورد غفلت قرار بگیرد، گفت: آنچه که موجب سربلندی ایران اسلامی شد و عزت و سربلندی را به ارمغان آورد ایثار، جهاد و شهادت است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.
کد خبر: ۴۱۷۵۰۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲ - 21September 2020

فرهنگ جهاد و شهادت نباید مورد غفلت قرار گیردبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، سردار «علی قاسمی» فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه «اقتدار چهل» در بیرجند، اظهار داشت: دوران هشت سال دفاع مقدس نه تنها بخشی از تاریخ این کشور بلکه به‌عنوان بخشی از هویت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز محسوب می‌شود.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را سبب پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و بیان داشت: برکات، عزت و اقتدار این جنگ تحمیلی پرده را از چهره نفاق برداشت و نشان می‌دهد که مردم مطیع رهبری بودند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه امروز نباید فرهنگ جهاد و شهادت مورد غفلت قرار بگیرد، عنوان کرد: آنچه که موجب سربلندی ایران اسلامی شد و عزت و سربلندی را به ارمغان آورد ایثار، جهاد و شهادت است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

قاسمی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی امروز نیز الگوی اقتصاد مقاومتی دوران دفاع مقدس می‌تواند دشمن را به زانو دربیاورد، افزود: گرچه در این راستا تاکنون اقداماتی انجام شده اما هنوز در این زمینه ضعف‌هایی داریم ولی اگر اراده کرده و به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کنیم، قطعا پیروز هستیم.

وی افتتاح نمایشگاه ملی «اقتدار۴۰» را یکی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس ذکر و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه دارای ۴۰ غرفه است که از این تعداد، ۱۴ غرفه متعلق به نیرو‌های مسلح، ۱۰ غرفه ادارات و مابقی متعلق به اقشار بسیج است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اضافه کرد: این نمایشگاه با ۴۰ غرفه به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ عصر الی ۲۰ برای بازدید عمومی برپا است و همه ادارات و نیروهای مسلح که در دفاع مقدس نقش داشتند در این نمایشگاه غرفه دارند و فعالیت‌های خود را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها