به روز شده در: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت مادر شهید سردار حاج محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت.
کد خبر: ۴۱۷۳۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴ - 21September 2020

سازمان حفظ آثار ارتش درگذشت مادر شهید همت را تسلیت گفتبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، در پیام سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران که به مناسبت درگذشت مادر شهید سردار حاج محمد ابراهیم همت منتشر شده آمده است:

«در چهلمین سالگرد دفاع مقدس، ملت سرافراز ایران اسلامی در برابر هجوم استکبار جهانی، پرواز و پرکشیدن پدران و مادران شهدا و رسیدن به لقا الله و فقدان حضور مادیشان در بین ما جامندگان از قافله نور، بسی سخت و طاقت فرساست. الگو‌ها و اسوه‌هایی که همواره در کنار این مردم مظلوم ایستادند و بدون هیچ چشم داشتی از میو‌ه‌های زندگی خود، یعنی فرزندان شهیدشان گذشتند.

مادر شهید سرافراز سپاه اسلام، سردار حاج محمد ابراهیم همت نمونه بارزی از همین اسوه‌های صبر و استقامت بود که در آغازین روز‌های حماسه‌های چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس پس از سال‌ها دوری و فراق از فرزند دلبندش به لقاالله پیوست. این سازمان ضمن عرض تسلیت به ملت ایران اسلامی از خداوند متعال برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت می‌نماید.»

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار