به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
چهل‌سالگی سرو/ نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:
حجت‌الاسلام «سیدنصیر حسینی» با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه دفاع مقدس سبب سرنگونی دشمن شد، گفت: امروز کسانی که از صدام ملعون حمایت کردند نام و نشانی از آنها باقی نمانده است. 
کد خبر: ۴۱۷۳۸۵
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹ - 21September 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، حجت‌الاسلام «سیدنصیر حسینی» نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد امروز در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان جهاد و مقاومت اظهار داشت: وقتی رژیم ملعون پهلوی شمشیر و خنجر خود را بر گلوی اسلام گذاشت و مقابل اسلام ایستاد و به دستور اربابان غربی خود و به دستور استکبار، شعار دینی را بر زمین می‌کوبید امام در اینجا فریاد کشید که به داد اسلام برسید.

وی با بیان اینکه در دوران حکومت رژیم پهلوی، مردم مورد تحقیر قرار می‌گرفتند، افزود: این تحقیر توسط کسانی صورت می‌گرفت که مجری اهداف استکبار بودند اما مردم با خون و جان خود فریاد امام که فریاد اباعبدالله حسین (ع) بود را پاسخ مثبت دادند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از قیام‌ مردم ایران، زر و زور و تزویر به میدان آمدند و شروع به ترور و تهدید و جنگ هشت ساله کردند که در این شرایط  ملت به کمک امام آمدند و با حضور در عرصه جنگ هشت‌ساله وارد میدان شدند.

حسینی با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه دفاع مقدس سبب سرنگونی دشمن شد، متذکر شد: امروز کسانی که صدام ملعون را حمایت کردند  نام و نشانی از آنها نیست. 

وی گفت: امروز برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم پایگاه عین‌الاسد را هدف موشک قرار داده و هیمنه آمریکا را در هم شکستیم که زمینه‌ساز آن قدرت دفاع مقدس بود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر دفاع مقدس، رزمندگان، شهدا، و جانبازان نبودند امروز شکوه، شوکت و قدرتی نداشتیم و با وجود حمایت تسلیحاتی، اطلاعاتی و نظامی دشمنان از رژیم بعث عراق، ملت ایران سرافراز از عرصه جنگ بیرون آمد.

حسینی تاکید کرد: امروز استکبار، استعمار و ترامپ دیوانه بداند که اگر تجاوز و تعدی از جانب آنها صورت گیرد ضربات ما همانند دفاع مقدس  بلکه سنگین‌تر از آن خواهد بود مانند اصابت موشک به عین‌الاسد که سبب حقارت دشمن شد.

این مسئول با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس برای اسلام وارد عرصه جنگ تحمیلی شدند، گفت: این رزمندگان همانند کسانی بودند که در بدر و احد در رکاب پیامبر شمشیر زدند و برای اسلام قیام کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها