به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سالروز پیروزی انقلاب این کشور (۲۱ سپتامبر) بر موضع یمن در حمایت از ملت و آرمان فلسطین تأکید کرد.
کد خبر: ۴۱۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳ - 20September 2020

ریاست شورای عالی یمن: در کنار قدس و فلسطین خواهیم بودبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سالروز پیروزی انقلاب این کشور (۲۱ سپتامبر) بر موضع یمن در حمایت از ملت و آرمان فلسطین تأکید کرد.

به گزارش شبکه المسیره یمن، «مهدی المَشاط» یکشنبه‌شب گفت که مسیری که «سازشکاران با رژیم صهیونیستی» در پیش گرفته‌اند، «بی‌ثمر و تهی است» و آن‌ها برای خود و یا مردمانشان هیچ نفع و منفعتی در این مسیر نخواهند یافت.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن ضمن محکوم کردن هر نوع عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: «به همه سازش‌کاران و کسانی که عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را تبلیغ می‌کنند، یادآوری کنیم که فلسطین و فلسطینیان، برای آن‌ها از اسرائیل و خضوع در برابر اسرائیلی‌ها اولی‌تر هستند».

مهدی المشاط سالروز پیروزی انقلاب ۲۱ سپتامبر را به مردم یمن تبریک گفت و بار دیگر یمنی‌هایی را که در جبهه ائتلاف سعودی قرار گرفته‌اند، به آغوش وطن دعوت کرد.

وی گفت: «فرصت عفو عمومی برای همیشه نخواهد بود و ما از همه کسانی که از متجاوزان جدا شوند و به آغوش کشور بازگردند، استقبال و حمایت می‌کنیم».

رئیس شورای عالی سیاسی یمن از سازمان ملل و شورای امنیت خواست به جای سیاست‌های دوگانه، اقدام ائتلاف سعودی در محاصره یمن و حمله هوایی به این کشور را محکوم کنند و گذرگاه‌های مرزی و فرودگاه‌ها در یمن را باز کنند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها