به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
فرمانده سپاه مراغه؛
سرهنگ «رشیدی» گفت: اگر امروز سربلند هستیم و در دنیا حرفی برای گفتن داریم به برکت دفاع مقدس هستیم، دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران در چند صد سال گذشته است.
کد خبر: ۴۱۷۱۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷ - 20September 2020

به گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ پاسدار «سعید رشیدی»، فرمانده سپاه مراغه در نشست خبری برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اگر امروز سربلند هستیم و در دنیا حرفی برای گفتن داریم به برکت دفاع مقدس هستیم، دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران در چند صد سال گذشته است.

وی ادامه داد: پس از دوران دفاع مقدس، ما را مردمان شجاع و علاقه‌مند مهین و خاک‌شان شناختند که در مقابل زورگویی های دشمنان با جان و مالشان ایستادند.

رشیدی با اشاره به شرایط حساس کشور در مقابله با کرونا خاطرشان کرد : اگر در دوران دفاع مقدس مردم وظیفه داشتند در جنگ شرکت کنند و یا در پشتیبانی از جبهه نقش ایفا کنند, امروز وظیفه دارند با در خانه ماندن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کشور را از بحران کرونا عبور دهند.

فرمانده سپاه مراغه تاکبد کرد: نیروی مقاومت بسیج با تغییر تاکتیک با همان روحیه ای که در دوران دفاع مقدس حضور داشت امروز با رویکردی دیگر اقدام به محرومیت زدایی و کمک های مومنانه و رسیدگی به امورات مردم را در اولویت خود قرار داده است.

رشیدی با اشاره به اهم برنامه هایی که در طول هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد، ادامه داد: دیدار با امام جمعه شهرستان افتتاح نمایشگاه جلوه های پایداری, نواخته شدن زنگ ایثار در مدارس, توزیع بسته های لوازم التحریر و ویزیت رایگان در درمانگاه امام خمینی(ره) و مناطق حاشه ای شهر از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان است.

وی در پایان ابراز داشت: افتتاح خانه محروم, عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا, ویژه برنامه بزرگداشت رزمندگان دفاع مقدس و ده ها عنوان برنامه دیگر از جمله مواردی است که در طول هفته دفاع مقدس در مراغه اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار