به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با تاکید بر آگاهی ملت‌ها از خطر سازش با رژیم صهیونیستی گفت حکومت‌های عربی باید به صدای ملت‌هایشان که مخالف عادی سازی روابط با اشغالگران هستند، گوش فرا دهند.
کد خبر: ۴۱۶۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶ - 19September 2020

حماس: حکومت‌های عربی صدای ملت‌هایشان در مخالفت با عادی سازی را بشنوندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‎پرس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تظاهرات‌های ضد عادی سازی با رژیم اشغالگر در کشورهای عربی را نشانه درک و آگاهی مردم این کشورها از خطر سازش با رژیم اشغالگر دانست و از دولت‌ها خواست به صدای ملت‌هایشان، گوش فرا دهند.

براساس گزارش پایگاه خبری العهد، «حازم قاسم» سخنگوی حماس در اظهاراتی خبری گفت: «تظاهرات در کشورهای عربی نشانه مخالفت ملت‌ها با همه اشکال عادی سازی با رژیم اشغالگر اسرائیل است».

وی افزود: «این مردم با وجدان ملی خود از خطر امضای توافقنامه‌های عادی سازی با اشغالگران آگاه هستند».

این مقام حماس تاکید کرد: «این مردم همواره مسئله فلسطین را مسئله اساسی جهان عرب برشمرده‌اند و رژیم اشغالگر صهیونیستی را دشمن اصلی خود می‌دانند».

وی از گروه‌های حزبی، اجتماعی و مدنی در همه کشورهای عربی خواست صدای خود را در مخالفت با عادی سازی روابط برخی کشورها با رژیم اشغالگر بلند کنند.

شهرها و پایتخت‌های شماری از کشورهای عربی و منطقه طی چند روزی که از امضای توافق سازش امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی می‌گذرد، صحنه اعتراضات مردمی به سازش این رژیم‌ها با اشغالگران است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار