به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی مطرح کرد؛
فرمانده مرزبانی یگان امداد را طلایه دار مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی دانست و گفت: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس علاوه بر نبرد با دشمن بعثی، در عقبه جنگ وظيفه حراست از شهروندان را بر عهده داشت و در اجرای وظایف محوله به خوبی ایفای نقش کرد.
کد خبر: ۴۱۶۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹ - 19September 2020

نقش موثر نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس/ یگان امداد طلایه دار مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با حضور در جمع کارکنان یگان امداد فاتب، به نقش نیروی انتظامی در دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس علاوه بر نبرد با دشمن بعثی، در عقبه جنگ وظیفه حراست از شهروندان را بر عهده داشت و در اجرای وظایف محوله به خوبی ایفای نقش کرد.

وی افزود: در فاصله بین انقلاب تا شروع جنگ تحمیلی، گروهک‌هایی همچون خلق عرب و گروهک پیکار و منافقین فعال بودند که این گروهک‌ها در ارتباطی که با کشور عراق داشتند، اخبار و اطلاعات مربوط به کشور را به عراق ارسال و در حقیقت به نفع عراق جاسوسی و از هر فرصتی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس، شهادت و ایثارگری را سر لوحه کار خود قرار دادند و با تکیه بر فرامین امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب اسلامی توانستند در برابر ابر قدرت‌های دنیا بایستند و پیروز شوند.

سردار گودرزی انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از مکتب عاشورا و قیام امام حسین (ع) دانست و گفت: هدف از قیام امام حسین (ع) زنده نگه داشتن اسلام ناب و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بود، امروز این رسالت مهم و خطیر بر عهده نیروی انتظامی است.

وی یگان‌های امداد را دست محکم و مقتدر نیروی انتظامی توصیف و خاطرنشان کرد: شما غیورمردان نیروی انتظامی در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی هستید و امیدوارم خداوند توفیق خدمتگزاری به شما اعطاء کند و بیش از پیش در تأمین امنیت تهران بزرگ موفق باشید.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها