به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح:
سردار سید مهدی فرحی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان سال ۱۴۰۱ تمامی سربازان پنج آموزش عمومی و یک آموزش تخصصی فرامی‌گیرند.
کد خبر: ۴۱۶۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷ - 19September 2020

تمامی سربازان تا پایان سال 1401 یک آموزش تخصصی فرامی‌گیرندبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «سید مهدی فرحی» فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیرو‌های مسلح صبح امروز در گفت‌وگویی تلویزیونی با بیان اینکه قرارگاه مهارت آموزی پس از تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و با دستور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در سال ۹۶ تشکیل شد، اظهار داشت: هدف این قرارگاه ارائه آموزش‌های عمومی به سربازان جهت ورود به بازار کار پس از اتمام سربازی است.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان سال ۱۴۰۱ تمامی سربازان پنج آموزش عمومی و یک آموزش تخصصی فرامی‌گیرند.

سردار فرحی خاطرنشان کرد: مهارت‌های عمومی در حوزه‌های امداد و نجات، سبک زندگی، کسب و کار، مالی و حقوق است که در بازه زمانی ۱۰۰ ساعته به آن‌های آموزش داده می‌شود؛ همچنین در حوزه تخصصی سربازان می‌توانند یک رشته را از بین ۵۱۲ مهارت انتخاب کنند.

فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی نیرو‌های مسلح گفت: سربازان پس از گذارندن دوره‌های عمومی و تخصصی گواهینامه رسمی دریافت می‌کنند.

وی افزود: با جدیت، تلاش و انگیزه فرماندهان و معاونین ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرهنگ‌سازی میان سربازان باعث شده برنامه ما به خوبی انجام شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها