به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲
امام جمعه الیگودرز:
حجت الاسلام مهدی سرلک گفت: سند ۲۰۳۰، دروازه‌ى استعمار فرانو به شاخص‌هاى هویت انقلاب اسلامى است. این سند طراحى استكبار براى نظام فكرى، عملى و سبك زندگى مردم جهان و نقشه اضمحلال همه فرهنگ‌ها در فرهنگ منحطّ غربى است.
کد خبر: ۴۱۶۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷ - 18September 2020

سند ۲۰۳۰، دروازه‌ى استعمار فرانو به شاخص‌هاى هویت انقلاب اسلامى استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم آباد، در پیام هفتگی و خطبه‌های مکتوب حجت‌الاسلام «مهدی سرلک» امام جمعه شهرستان الیگودرز که از طریق فضای مجازی منتشر شد، آمده است:

به شدت بر رفع نیازمندی‌های مومنین و شادکردن آنها و برطرف نمودن ناراحتی از ایشان علاقه نشان دهید. زیرا بعد از واجبات هیچ عملی بهتر از مسرور کردن بندگان خدا نیست.

دفاع مقدس، حدیث ماندگار پایداری ملتی است که در راه دفاع از مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش، قله‌های بلند رشادت و شهادت را درنوردید و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشت. تحمیل جنگ هشت ساله به ایران، دومین موج حرکت مردمی را در پی داشت که برای آزاد زیستن، بهای بسیار پرداخته بودند و در این عرصه، با ایمان‌شان چنان به مبارزات خود معنویت بخشیدند که از دل مرارت‌های بی‌شمار جنگ، ارزش‌هایی چون شرافت، ایمان، عشق، شجاعت، تدبیر و ایثار تبلور یافت.

هشت سال دفاع مقدس، آزمونی بزرگ برای اثبات قدرت ایمان، حقانیت و پایداری ملت ایران است. روزهای حساس و سرنوشت ساز دفاع مقدس، سرشار از حماسه آفرینی‌ها و سلحشوری‌های بهترین و دلاورترین فرزندان این امت است. دفاع مقدس یکی از مهم ترین مولفه‌های عینی است که مفهوم عملی مقاومت را شکل داده است.

اگر چه چهار دهه از آغاز جنگ تحمیلی بر جمهوری اسلامی ایران می گذرد، اما ابعاد بسیاری از این پدیده هشت ساله همچنان نامکشوف باقی مانده است. بنابراین تمام جنگ تحمیلی و دفاع هشت ساله ملت عزیز و رشید ایران اسلامی خلاصه در گفتمان اصلی نظام جمهوری اسلامی یعنی گفتمان «مقاومت» می‌باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای گرانقدر، رزمندگان غیور، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز میهن عزیزمان، فرا رسیدن  هفته دفاع مقدس را به ملت ولایتمدار، انقلابی و شهیدپرور ایران اسلامی خصوصا پیشکسوتان عرصه نبرد حق علیه باطل تبریک گفته و از خداوند قادر متعال برای همگان ثبات قدم در این راه نورانی تا رسیدن به قلّه مقصود و آرمان نهایی یعنی ظهور جان جانان عالَم حضرت مهدی موعود(عج) مسالت می نمایم.

دفاع از استقلال ایران؛ علت مخالفت با سند ۲۰۳۰

امام خامنه‌ای در سال ۹۶، درباره سند ۲۰۳۰ و تصویب پنهانى آن توسط برخی مسئولان و نیز غفلت شوراى عالى انقلاب فرهنگى گلایه جدّی و نگرانی شدید خود را اعلام نمودند.

یك ماه بعد در دیدار با دانشجویان چنین فرمودند: «حرف من این است كه نظام آموزشى كشور نباید بیرون كشور نوشته بشود؛ شما مى‌گویید این مثلاً فرض كنید خلاف اسلام ندارد؛ داشته باشد یا نداشته باشد، اینجا ایران است، اینجا جمهورى اسلامى است، اینجا یك ملّتِ بزرگند. نظام آموزشى ما را چهار نفر در  یونسكو  یا سازمان ملل یا فلان‌جا بنشینند بنویسند؟ چرا؟ این همان مسأله‌ى استقلال است. استقلال ابعادش تا اینجاها است...»

سند ۲۰۳۰، دروازه‌ى استعمار فرانو به شاخص‌هاى هویت انقلاب اسلامى است. این سند طراحى استكبار براى نظام فكرى، عملى و سبك زندگى مردم جهان و نقشه اضمحلال همه فرهنگ‌ها در فرهنگ منحطّ غربى است. پذیرش این سند موجب مى‌شود مهم‌ترین و اساسى‌ترین مسأله كشور یعنى تربیت نسل آینده‌ساز در چنبره‌ى سیاست‌هاى صهیونیسم جهانى قرار گیرد. این سند كه به سند توسعه پایدار شهرت یافته است با ۱۷ آرمان و اهداف متعدد، در صدد حاكمیت الگوى جدیدى ازحكمرانى لیبرال دموكراسى غرب است كه با شیبى آرام و برنامه‌اى مدوّن، همه ابعاد زندگى فرهنگى و اجتماعى انسان‌ها را درخواهد نوردید و سرزمین شناخت، ادراك، ذهن، میل و رفتار مخاطبان خود در سراسر جهان را به تصرف در خواهد آورد.

تقدیر مجدد از کادر درمان و تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی

ضمن تشکر ویژه و عرض خداقوّت مجدد به مدافعان سلامت و فرشتگان نجات یعنی کادر درمان که حقّاً و انصافا لایق تقدیر هستند، از عموم مردم عزیز و فهیم خودمان درخواست می‌کنیم که جهت حفظ سلامت خود و خانواده ها  هرچه بیشتر در رعایت دستورالعمل های بهداشتی (خصوصاً استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، شستن مستمر دست‌ها و دوری جستن از افراد مبتلا) تلاش نموده و با توجه به نزدیک شدن فصل سرما  هشدار ها و توصیه های متخصصان را جدی تر گرفته، از برگزاری و شرکت در اجتماعات خطرناک مثل مجالس ترحیم خودداری نمایند ،چرا که بر اساس آموزه های دینی در صورت آگاهی حق الناس محسوب شده و موجب ضمان شرعی می باشد و اگر آسیب به جامعه وارد شود، نه تنها ثوابی برای اموات ندارد بلکه موجب عذاب روح آنها خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها