به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
آثار راه‌یافته به مرحله دوم جشنواره گوینده شو ۲ با حضور مسعود فروتن، الهه رضایی و میرطاهر مظلومی، داوران این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفته و نفرات برتر اعلام شدند.
کد خبر: ۴۱۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳ - 16September 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، در دومین مرحله جشنواره گوینده‌ شو آثار منتخبین مرحله اول مورد ارزیابی داوران قرار گرفتند و در نهایت 10 نفر به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند که چهار نفر از آنان در مرحله بعدی برای انتخاب گوینده برتر رقابت می‌کنند.

انتشارات سوره مهر، سال گذشته و در روزهای نمایشگاه کتاب، اولین جشنواره گوینده‌شو را برگزار کرد و امسال با پیگیری‌ مخاطبان، دوره دوم آن برگزار شد که با استقبال علاقمندان به این هنرو فن، آثاری از سراسر کشور و در رده‌های سنی مختلف در اینستاگرام منتشر و ارسال شد.

در مرحله اول این آثار مورد ارزیابی قرار گرفتند وافراد برگزیده، به دلیل شرایط همه‌گیری بیماری کرونا به صورت مجازی از آموزش‌های گویندگی بهره‌مند شدند و پس از پایان دوره آثاری را در سه حوزه خبرخوانی، شعرخوانی و کتاب‌خوانی برای شرکت در دومین مرحله جشنواره به دبیرخانه ارسال کردند که پس از ارزیابی داوران 10 نفر به عنوان نفر برتر انتخاب شدند و 4 نفر اول که با علامت ستاره (☆) مشخص شده‌اند، در نظر داوران امتیاز مشابه کسب کرده و برای رسیدن به نشان گوینده برتر در مرحله سوم به رقابت می‌پردازند.

10 نفر برگزیده داوران جشنواره گوینده‌شو به ترتیب ذیل اعلام شد:
۱- آرمان حکیم علوی
۲- زینب شهباز علوی
۳- شهلا قاسمشاهی
۴- شیما سیدهندی
۵- الهه نژادکریم
۶- ایمان امیری
۷- سید محمد عبادی
۸- مینا علینقیان
۹- حسام حیدرزاده
۱۰- مهدی جمالی

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار