به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
دریادار خانزادی گفت: صلح و امنیت پایدار بزرگترین دستاورد تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیرو‌های مسلح کشور است که منتخب، نماینده و مظهر قدرت و اقتدار ملت هستند.
کد خبر: ۴۱۵۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹ - 14September 2020

بزرگترین دستاورد نیرو‌های مسلح صلح و امنیت پایدار استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی از کارکنان و برگزارکنندگان نیروی دریایی در رزمایش ذوالفقار ارتش تقدیر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

سلام علیکم

صلح و امنیت پایدار بزرگترین دستاورد تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیرو‌های مسلح کشور است که منتخب، نماینده و مظهر قدرت و اقتدار ملت هستند.

رزمایش نماد و نمایش بخشی از این اقتدار و توانایی برای حفظ و تحکیم صلح و برقراری امنیت است.

اجرای موفق رزمایش بزرگ ذوالفقار ٩٩ ارتش جمهوری اسلامی ایران با محوریت دریا و نیروی دریایی، مرهون تلاش و مجاهدت بهترین فرزندان ایران اسلامی است؛ مردانی که قادرند حرفه‌ای‌ترین کار‌ها را در ساحل، دریا و آسمان انجام دهند.

ایران اسلامی با وجود این مردان رشید و دریادل، برای همیشه از گزند دشمنی‌ها در امان خواهد بود؛ چراکه سپیدپوشان نیروی دریایی برای حراست از آب و خاک این کشور، مردانه و با بصیرت دینی و سیاسی در صف مجاهدت ایستاده‌اند.

اینجانب به عنوان فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به وجود تک تک شما عزیزان که با دقت و همت، طرح‌ریزی، هدایت، کنترل و اجرای دقیق مراحل مختلف این رزمایش بزرگ را رقم زدید و غرور و حماسه آفریدید، افتخار نموده و سلامتی و سعادت خانواده بزرگ نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش
دریادار حسین خانزادی

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار