به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۳
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
سردار مجید کریمی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در تقویت مرزها در کنار مرزبانی قرار دارد و از امکانات و تجهیزاتی که بر پایه‌های دانش بومی و با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان در داخل کشور ساخته شده است در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر استفاده خواهد شد.
کد خبر: ۴۱۵۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۴ - 14September 2020

به‌کارگیری تجهیزات بومی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر/ تجهیز و تقویت مرزبانی به ویژه در مرزهای شرقی در دستور کار قرار داردسردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با بیان اینکه طی سال‌های گذشته طرح جدیدی برای تقویت مرزبانی کشور در نیروی انتظامی تصویب و مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفت، اظهار داشت: ساختار، تجهیزات و امکانات مرزبانی در چند سال گذشته تقویت شده است.

وی با اشاره به اینکه تجهیز و تقویت مرزبانی به ویژه در مرزهای شرقی در دستور کار قرار دارد، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا هم در تقویت مرزها در کنار مرزبانی قرار دارد و از امکانات و تجهیزاتی که بر پایه‌های دانش بومی و با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان در داخل کشور ساخته و از سال آینده خروجی‌های آن را خواهیم دید در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر استفاده می‌کنیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در خصوص مدت زمان نگهداری معتادین متجاهر در کمپ‌های ترک اعتیاد گفت: طبق قانون معتادین متجاهر از سه تا شش ماه نگهداری خواهند شد.

وی با بیان اینکه با شیوع کرونا برخی از کمپ‌ها اقدام به رهاسازی معتادان کردند که این موضوع باعث شد چهره شهر به حالت نابسامانی تبدیل شود، گفت: در جلسه‌ای که با حضور سردار اشتری و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر در ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد طرح موضوع شد و با افزایش نگهداری معتادان به مدت یک سال موافقت شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها