به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۷
امام جمعه بهاباد:
حجت الاسلام «علی اکبر ابراهیمی بشکانی» امام جمعه بهاباد در خطبه‌های این هفته نماز با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص)  اظهارداشت: امت بیدار اسلام هرگز در برابر این‌گونه اقدامات شرمانه ساکت نمی‌نشیند.
کد خبر: ۴۱۵۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹ - 11September 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، حجت الاسلام «علی اکبر ابراهیمی بشکانی» امام جمعه بهاباد در خطبه‌های این هفته نماز با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص)  اظهارداشت: اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) نشانه عجز مستکبران در برابر دین اسلام و قرآن است و امروز دفاع از ساحت مقدس پیامبر (ص) به معنای دفاع از تمامی مقدسات پیامبران الهی است.
 
امام جمعه بهاباد با بیان اینکه امروز ارزش‌های غربی به بن بست رسیده است گفت: امروز ارش‌های غربی به بن بست رسیده و ارزش‌های اسلامی بلائی برای مقابله با ارزش‌های غربی شده است.
 
رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با بیان اینکه این تحرکات ظالمانه حرمت شکنی تمام ادیان توحیدی و پیامبران الهی است، افزود: وظیفه تمامی آزادی خواهان است که در مقابل این جسارت بایستند.
 
ابراهیمی بشکانی با اشاره به اینکه این اقدامات و توهین‌ها علیه رسول خدا هرگز راه به جایی نخواهد برد، گفت: بی گمان توهین و هتاکی علیه اسلام و عقاید مسلمانان توسط دشمنان دین خدا هرگز نمی‌تواند موفق باشد، زیرا وعده الهی می‌گوید که جهان در نهایت در دست حق پرستان خواهد بود.
 
وی با اشاره به توهین یک نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام گفت: بسیاری در طول تاریخ اراده کرده‌اند نور خداوند و پیامبر را خاموش کنند که هیچ گاه به جایی نمی‌رسند، زیرا خداوند اراده کرده نور خود را بر مردم بتاباند و اراده خداوند بالاتر از همه اراده هاست.
 
ابراهیمی بشکانی بیان کرد: اگر نشریه‌ای به خود اجازه می‌دهد به ساحت پیامبر توهین کند برای این است که ۱۴۰۰ سال تلاش می‌کنند جهل را بر عالم حاکم کنند تا نگرش مردم را نسبت به اسلام تغییر دهند.
 
وی با بیان اینکه دشمنان غربی نظام انقلاب اسلامی از اسلام ناب محمدی در هراسند افزود: اسلامی که امروز در دنیا از سوی ایران مطرح شده و به نام اسلام ناب محمدی به نام یافته است دشمنان غربی و قسم‌خورده جمهوری اسلامی از این اسلام در هراسند و ایران هراسی را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند.
 
خطیب جمعه بهاباد با اشاره به اینکه این نخستین باری نیست که خباثت و دشمنی استکبار جهانی به مبانی دینی و اسلامی نمایش داده می‌شود گفت: امت بیدار اسلام هرگز در برابر این‌گونه اقدامات شرمانه ساکت نمی‌نشیند.
 
امام جمعه بهاباد اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) رامحکوم کرد و گفت: اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله نشان‌دهنده عجز دشمنان مقابل مسلمانان است.
 
در پایان نمازگزاران جمعه بهاباد با دادن شعارهائی هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبرگرامی اسلام را به شدت محکوم کردند.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار