به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰
نماینده ولی فقیه در گیلان:
آیت الله رسول فلاحتی گفت:بیش از یک سال است که مردم فرانسه دولت این کشور را نقد می کنند اما پاسخ آنها را با گلوله پلاستیکی می دهند ضمن اینکه در ۴۰ سال گذشته از دولت های اروپایی به غیر از دروغ و ریا ندیدیم و با ملت ایران صادق نیستند.
کد خبر: ۴۱۵۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳ - 11September 2020

محکومیت توهین نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، آیت الله «رسول فلاحتی» نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در خطبه های نمازجمعه رشت با توصیه همگان به تقوای الهی اظهار داشت: بزرگ ترین توشه ای که به درد دنیا و آخرت انسان می خورد، تقواست.

نماینده ولی فقیه در گیلان به سالروز شهادت امام سجاد(ع) در روز دوشنبه هفته جاری اشاره و تصریح کرد: ایشان می فرمایند: «اگر انسان نسبت به حوادث روزگار خوش بین باشد بالاترین حد ایمان است.»

وی با اشاره به بازگشایی مدارس و دستورالعمل دولت مبنی بر حضور دوسوم دانش آموزان سر کلاس های درس، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا خانواده ها گلایه هایی نسبت به حضور دانش آموزان در مدارس داشتند بنابراین آموزش و پرورش حضور دانش آموزان در کلاس درس را آزاد اعلام کرد.

آیت الله «رسول فلاحتی» با اشاره به پذیرفتن کلیت شبکه شاد در ویدئوکنفرانس مقام معظم رهبری تاکید کرد: حضور در محضر استاد، معلم و کلاس جایگزینی ندارد و از مسئولان انتظار داریم عدالت را در آموزش رعایت کنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از خانواده ها تمکن مالی مبنی بر خرید تبلت و موبایل هوشمند به منظور تحصیل دانش آموزان در فضای مجازی را ندارند، افزود: مسئولان و خانواده ها باید به فکر عقیده دانش آموزان باشند و همانطور که به فکر سلامت جسمی آنها هستیم نباید از ویرانگری روحی و عقیدتی فضای مجازی غافل باشیم.

امام جمعه رشت به دستاوردهای خوب سفر چهار روزه «محمدباقر قالیباف» رئیس مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان اشاره و تاکید کرد: توصیه ما به مسئولان نظام به ویژه مسئولان اجرایی این است که در مناطق مختلف و روستاها حضور پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه در برخی روستاها حتی یک بار هم فرماندارشان به آنجا سر نزده است، متذکر شد: مسئولان به صورت سر زده و بدون تشریفات در جمع مردم حضور پیدا کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به امضای قرارداد ننگین کمپ دیوید مبنی بر عادی سازی روابط بین مصر و رژیم صهیونیستی در سال ۱۹۸۲ میلادی، افزود: اکنون امیر خائن و فاسد امارات نیز به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی پرداخته است.

وی با تاکید براینکه مسلمانان دنیا توهین به پیامبر (صلی الله علیه و آله) و کتاب الهی خود را نمی پذیرند، تصریح کرد: توهین به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) توسط نشریه فرانسوی هرگز مورد پذیرش نیست.

آیت الله «رسول فلاحتی» افزود: بیش از یک سال است که مردم فرانسه دولت این کشور را نقد می کنند اما پاسخ آنها را با گلوله پلاستیکی می دهند ضمن اینکه در ۴۰ سال گذشته از دولت های اروپایی به غیر از دروغ و ریا ندیدیم و با ملت ایران صادق نیستند.

وی با اشاره به نشست ویدئوکنفرانس رهبران فلسطین در بیروت پایتخت لبنان، خاطرنشان کرد: دیدار رهبران فلسطین با «سید حسن نصرالله» جبهه مقاومت را خوشحال و دولت سعودی را ناراحت کرد.

امام جمعه رشت به رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بین دو حزب جمهوری خواه و دمکرات اشاره و متذکر شد: دو حزب آمریکایی دو لبه یک قیچی برای نابودی کشورها هستند اما برخی سیاستمدارانه وارفته داخلی به انتخابات آمریکا دل خوش کرده اند که یا از امام (ره)، جنگ و دشمن چیزی نفهمیدند یا خودشان را به نادانی می زنند.

وی با بیان اینکه دشمن هفت برجام را برای ملت ایران تدارک دیده بود، تاکید کرد: برجام به غیر از بدبختی برای ملت ما دستاورد دیگری نداشته است بنابراین از محققان دانشگاهی و حوزوی انتظار دارم زیان های برجام را برای مردم بیان کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره  به افزایش بی رویه قیمت ها افزود: مسئولان مربوطه به ویژه تعزیرات حکومتی و صمت در بازار حضور پیدا کرده و برخورد با گران فروشان را به مردم اعلام کنند.

وی همچنین پیرامون شرم و حیا در گفتار، اظهار داشت: میان ایمان و سخن صالح رابطه است بنابراین یکی از اموری که انسان باید به آن توجه داشته باشد، سخن نرم با مردم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار