به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد:
حجت‌الاسلام سیدعلی سیدنظری گفت: مهم‌ترین ویژگی شهدای گلگون‌کفن نظام اسلامی، ولایتمداری است که ما نیز باید این رویه را دنبال کنیم.
کد خبر: ۴۱۴۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲ - 08September 2020

ولایت‌مداری مهم‌ترین ویژگی شهدای ایران است

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، حجت‌الاسلام سیدعلی سیدنظری، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد، امروز در نشست صمیمی با سربازان وظیفه این شهرستان، اظهار داشت: مهم‌ترین ویژگی شهدای گلگون‌کفن نظام اسلامی، ولایتمداری است که ما نیز باید این رویه را دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه پوشیدن لباس سربازی توفیق می‌خواهد و قداست دارد، گفت: سرباز شخصیتی بی‌توقع و آماده است، تا همه توان خود را بسیج کرده و هر سختی را به جان بخرد تا کشورش در آرامش باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد افزود: سرباز با برتن کردن این لباس از تفکر، اعتقاد، دین و نظام خود حفاظت کرده و پشتوانه قوی در همه یگان‌های نیروهای مسلح در هر دورانی است.

سیدنظری عنوان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب، بیشترین تکیه مقام معظم رهبری به جوانان است و امروز جوانان ما باید بیشتر از هر زمان دیگری زمینه تحقق گام دوم انقلاب و جهاد تمدنی را فراهم کنند.

وی بیان کرد: سربازان وارثان خون مطهر ۶۰ هزار شهید هستند و باید با ایمان، ایثار، همت، کار علمی و جهادی راه شهیدان را ادامه دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد گفت: امام خمینی (ره) با تاسی به سیره حسینی و با همراهی ملت خداجوی توانست نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی را رقم بزند و امروز نظام ما نظام مبتنی بر دین مقدس اسلام است.

سیدنظری به اهمیت سربازی در دین و آموزه‌های دینی و خدمت مقدس سربازی در حکومت دینی اشاره کرد و ادامه داد: سربازان در جمهوری اسلامی ایران سربازان ولایت هستند و این مساله آنها را از همه سربازان دنیا متمایز کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها