به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
«سعید اوحدی» گفت: کیفیت‌بخشی مدارس شاهد از اهمیت زیادی برخوردار است و مسئولان و آموزگاران باید قدر فرصت ایجاد شده برای خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را بدانند که این خدمت توفیق الهی است.
کد خبر: ۴۱۴۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱ - 05September 2020

کیفیت‌بخشی مدارس شاهد از اهمیت زیادی برخوردار استبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «سعید اوحدی» رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز (شنبه) با حضور در دبستان دخترانه شاهد «حضرت خدیجه (س)» واقع در منطقه ۱۸ تهران، زنگ آغاز سال تجصیلی جدید را نواخت و اظهار داشت: اهمیت کسب علم و دانش و علم‌اندوزی در اسلام، بارها مورد تأکید قرار گرفته است و رسول اکرم (ص) نیز مسلمين را به کسب دانش از هر جایی در دورترین نقاط، حتی در چين توصیه فرموده‌اند.

وی با اشاره به فداکاری دانش‌آموزان در هشت سال دفاع مقدس، افزود: از مجموع شهدای دفاع مقدس، تعداد قابل توجهی شهید از دانش‌آموزان بودند که سربلندی و امنیت امروز را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و همه دانش‌آموزان به ایثار آن‌ها افتخار می‌کنند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان خاطراتی از دوران اسارت و تلاش آزادگان برای کسب علم در اسارت‌گاه دشمن، ادامه داد: علی‌رغم مشکلات فراوانی که آزادگان عزیز در اردوگاه‌های رژیم عراق با آن روبه‌رو بودند و فشارهای شدید دشمن، اغلب آزادگان علم‌اندوزی را فراموش نکردند و از کوچک‌ترین فرصت برای کسب دانش بهره بردند که پس از آزادی نیز برای بسیاری از اطرافیان آن‌ها شگفت‌آور بود.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرایط ویژه‌ای در مورد حضور دانش‌آموزان در مدارس حاکم است و تأکید بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد مدارس شاهد، اجرای پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های مراجع ذی‌ربط در مورد استفاده از شبکه «شاد» است و حفظ سلامتی دانش‌آموزان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از اهمیت زیادی برای بنیاد شهید برخوردار است.

اوحدی خطاب به مسئولان و معلمان مدارس شاهد، گفت: کیفیت‌بخشی مدارس شاهد از اهمیت زیادی برخوردار است و مسئولان و آموزگاران باید قدر فرصت ایجاد شده برای خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را بدانند که این خدمت توفیق الهی و موجب خیر و برکت خواهد بود؛ لذا باید با تمام توان برای آموزش و پرورش فرزندان ایثارگران عزیز تلاش کرد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار