به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
استاندار بوشهر تآکید کرد؛
«عبدالکریم گراوند» گفت: نقش شهید عاشوری در پیش از انقلاب غیرقابل انکار است و راه‌اندازی موزه خدمات و اثرگذاری این شهید می‌تواند کمک مهمی در معرفی وی به نسل‌های جدید و آینده باشد.
کد خبر: ۴۱۰۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰ - 15August 2020

لزوم راه اندازی موزه شهید « ابوتراب عاشوری» در بوشهربه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالکریم گراوند» استاندار بوشهر، ظهر امروز در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت شهدای ترور استان بوشهر با اشاره به نقش مهم این استان در عرصه مبارزاتی با استبداد، استعمار و استکبار اظهار داشت: استان بوشهر در مبارزه با ظالمان و دژخیمان پهلوی دارای کارنامه درخشانی است که در این راستا شهدای بسیاری تقدیم کرده است.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای ترور استان بوشهر در اوایل محرم اظهار داشت: دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در همه برنامه‌ها و مراسم‌ها به صورت جدی رعایت شود.

استاندار بوشهر، شهید عاشوری را شخصیتی اثرگذار و مردمی دانست و بیان کرد: نقش شهید عاشوری در پیش از انقلاب غیرقابل انکار است و راه‌اندازی موزه خدمات و اثرگذاری این شهید می‌تواند کمک مهمی در معرفی وی به نسل‌های جدید و آینده باشد.

وی با بیان اینکه شهید عاشوری پرچم‌دار انقلاب اسلامی در جنوب کشور بود افزود: شهید عاشوری عالم مبارز و از شخصیت‌های مهم جنوب به معنی دقیق کلمه پرچم‌دار انقلاب در جنوب کشور بود و این در اسناد ساواک قابل مشاهده است.

گراوند خاطرنشان کرد: مردم استان بوشهر قدردان این شهید هستند و به ایشان علاقه دارند، چراکه یک هویت بخشی برای مردم ایجاد کرده و در تاریخ همیشه ماندگار است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها