به روز شده در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
مجتهدزاده خبر داد؛
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در دیدار با نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر مسئله اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
کد خبر: ۴۰۹۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲ - 09August 2020

تلاش برای رفع مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگربه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، جلسه هم‌اندیشی پیرامون کارآفرینی برای خانواده ایثارگران با حضور مریم مجتهدزاده رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و دکتر نگین نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

مجتهدزاده در این جلسه اظهار داشت: ایثارگران تبلور ایمان، عمل صالح و جهاد و ایثار هستند و باید این ارزش‌ها در انقلاب اسلامی آنگونه که شایسته است، ارج نهاده شوند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات جامعه ایثارگران مسأله اشتغال است، بر لزوم رسیدگی به امور ایثارگران و به ویژه اشتغال خانواده شهدا تاکید کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ازش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس ادامه داد: برای ادای دین نسبت به جانفشانی خانواده معظم شهدا و ایثارگران همه مسئولان متولی باید رفع مشکلات جامعه هدف، مخصوصا اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در راس امور کاری خود قرار دهند.

مجتهدزاده تصریح کرد: داشتن شغل پایدار نقش بسیار مهمی در نحوه گذران زندگی دارد و در ترفیع جایگاه و منزلت اجتماعی افراد نقشی اساسی ایفا می‌کند، بنابراین در این زمینه همه مسئولان باید نهایت همکاری را بر رفع مشکلات اشتغال خانواده ایثارگران داشته باشند.

در این جلسه مقرر شد افراد موثر در حوزه اشتغال و کارآفرینی در قالب کارگروهی در زیرمجموعه کارگروه‌های چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس، راهکار‌های خود را جهت رفع موانع اشتغال خانواده ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار دهند.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار