به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
آیت‌الله محمدرضا ناصری:
نماینده ولی فقیه یزد گفت: رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است، از همین روست که می‌توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
کد خبر: ۴۰۹۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱ - 08August 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد،  آیت‌الله «محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد پیامی صادر کرد.

متن این پیام به این شرح است:

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت جامعه و آگاهی را پاس می‌دارند و قلم خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‌گیرند.

سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان قرار دادند و در این راه پرافتخار از قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی بریده و به لقاء محبوب رسیدند.

رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است، چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرمود: ه است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می‌توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

۱۷ مرداد «روز خبرنگار» یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده و ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم.

«سایه رهبر معظم انقلاب اسلامی مستدام باد»

و من الله التوفیق

محمدرضا ناصری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها