به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیئات هم‌زمان با همایش‌های استانی فعالان عرصه هیئات در سراسر کشور در تاریخ پنج‌شنبه شانزدهم مردادماه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۰۹۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲ - 05August 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیئات هم‌زمان با همایش‌های استانی فعالان عرصه هیئات در سراسر کشور در تاریخ پنج‌شنبه شانزدهم مردادماه برگزار می‌شود.

این برنامه با هدف هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر مدیران هیآت با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و محدودیت خاص آن با حضور برادران و خواهران فعال در عرصه هیئات تشکیل می‌شود.

تبیین ضرورت برگزاری مراسمات محرم و مجالس عزاداری و نقشه عملیات هیئات در محدودیت‌های کرونایی، بهره‌گیری از تجربیات هیئات‌ها در زمینه‌های خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان، ارائه گزارش ستاد ملی محرم و تشریح دستور‌العمل‌های برگزاری هیئات و همچنین ایجاد تفاهم و هم‌فکری میان صاحب‌نظران، ارکان هیئات و مسولان ذی‌ربط نظر به شرایط خاص موجود از محورهای اصلی این برنامه خواهد بود.

همایش‌ها و نشست‌های استانی به صورت حضوری در بعد‌‌ از‌ ظهر روز شانزدهم مردادماه در استان‌ها با رعایت آیین‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری برگزار خواهدشد. بخشی از این جلسه به ارتباط تصویری به صورت زنده در قالب گردهمایی ملی مجازی فعالان عرصه هیئات و با حضور اساتید کشوری و مسولان ذی‌ربط اختصاص پیدا خواهد کرد.
انتهای پیام/121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار