به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد؛
«معصومه فرجی» گفت: در مراسم روز خبرنگار تعدادی از پیشکسوتان حوزه رسانه استان، خانواده‌ شهید محمدحسین قریب طزره شهید شاخص رسانه و خبرنگاران برتری که طی سال گذشته حائز رتبه‌های کشوری شده‌اند، مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
کد خبر: ۴۰۹۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹ - 05August 2020

برگزاری مراسم روز خبرنگار با تجلیل از خانواده شهید شاخص رسانه مازندرانبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، «معصومه فرجی» معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با عرض تبریک به مناسبت هفدهم مردادماه سالروز بزرگداشت فعالان حوزه رسانه و روز خبرنگار اظهار داشت: هر ساله مراسم روز خبرنگار در سطح استانی با حضور اصحاب رسانه و پیشکسوتان این حوزه همراه با تجلیل از خبرنگاران برتر و معرفی پیشکسوتان برگزار می‌شد، اما در سال‌جاری با توجه به محدودیت‌های ویژه دوران کرونا، برگزاری این مراسم نیز با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود.

وی افزود: بنا بر آخرین تصمیمات مقرر شد تا در روز پنج‌شنبه ۱۶ مردادماه ساعت ۱۰صبح، مراسم تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی با استقرار خبرنگاران در محل فرمانداری‌ها برگزار شود.

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: این مراسم به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور استاندار و فرمانداران انجام و پس از سخنرانی استاندار، ادامه مراسم در فرمانداری‌های هر شهرستان انجام خواهد شد.

فرجی ادامه داد: این مراسم با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، خانه مطبوعات، بسیج رسانه و استانداری مازندران برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در این مراسم تعدادی از پیشکسوتان حوزه رسانه استان، خانواده‌ شهید محمدحسین قریب طزره شهید شاخص رسانه و خبرنگاران برتری که طی سال گذشته حائز رتبه‌های کشوری شده‌اند، مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

به گفته معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، ۱۷خبرگزاری، ۱۶ روزنامه، ۷۴هفته‌نامه، ۱۶۹پایگاه خبری و ۵۲۹خبرنگار عضو خانه مطبوعات و نزدیک ۵۰۰ خبرنگار آزاد در استان مازندران مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها