به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
معاون سیاسی - امنیتی استاندار آذربایجان‌ غربی:
معاون سیاسی - امنیتی استاندار آذربایجان‌ غربی گفت: ایثارگری‌ها و رشادت رزمندگان باید به نحو مطلوبی اطلاع‌رسانی شود تا آیندگان بدانند که چه خون‌هایی برای دفاع از کیان اسلامی ریخته شده است.
کد خبر: ۴۰۹۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵ - 04August 2020

ایثارگری‌ها و رشادت رزمندگان باید به نحو مطلوبی اطلاع رسانی شود

به گزارش دفا‌ع‌پرس از ارومیه، «علی مصطفوی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ غربی امروز در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در آذربایجان‌ غربی اظهار داشت: یکی از گنجینه‌های فرهنگی امروز کشور، فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس جنگ نابرابر برای ما تحمیل شد و دنیا با تجهیزات مدرن و نوین از صدام بعثی حمایت کرد، اما در مقابل، ایران اسلامی با رشادت رزمندگان آنان را به زانو درآورد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ غربی ادامه داد: ایثارگری ها و رشادت رزمندگان باید به نحو مطلوبی اطلاع‌رسانی شود تا آیندگان بدانند که چه خون‌هایی برای دفاع از کیان اسلامی ریخته شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه روز ۲۶ مرداد، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی یک روز به یادماندنی است، تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان در این روز از مجاهدت های آزادگان دستگاه خود قدردانی کنند تا این روز به فراموشی سپرده نشود.

مصطفوی همچنین از کادر بیمارستانی اعم از پزشک و پرستار قدردانی کرد و ادامه داد: مبارزه با بیماری کرونا نظیر حضور در جبهه‌های جنگ دوران دفاع مقدس است که امروز پزشکان و پرستاران در خط مقدم این دفاع قرار دارند که باید قدر تلاش و مجاهدت آنان را بدانیم.

ضرورت برگزاری باشکوه‌تر سالگرد ورود آزادگان به کشور

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌ غربی نیز در این جلسه گفت: یکی از برنامه هایی که در اولویت بنیاد شهید قرار دارد، بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که باید هر چه باشکوهتر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا شود.

مهدی فعال افزود: دستگاه های اجرایی نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا برنامه‌های غیرحضوری با تکیه بر فضای مجازی را برای تجلیل از آزادگان در دستور کار قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: آذربایجان‌ غربی از نظر آماری جزء ۱۰ استان کشور از نظر تعداد شهید، جانباز و آزاده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها