به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
امیر حاتمی در مراسم افتتاح سراسرنمای مقاومت:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود از جبهه مقاومت حمایت می‌کنیم تا ظلم و جنایت را در منطقه و جهان ریشه‌کن کنند.
کد خبر: ۴۰۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴ - 04August 2020

آماده حمایت همه‌جانبه از جبهه مقاومت هستیمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح موزه و سراسرنمای مقاومت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: این نمایشگاه خباثت و جنایت‌های بسیار بزرگ دشمنان را نشان می‌دهد که می‌خواستند ناامنی را در این منطقه برای ده‌ها و صد‌ها سال نهادینه کنند.

وی افزود: وجه دیگر این نمایشگاه نشان می‌دهد رزمندگان عزیز مقاومت با فرماندهی دلاورانه و شجاعانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و البته پشتیبانی کامل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و صنایع دفاعی توانستند در مقابل همه کفر و همه کسانی که پول، سلاح و جنایتکاران‌شان را آورده بودند، تا منطقه را ناامن و اختلاف را در بطن جوامع اسلامی نهادینه کنند، بایستند.

امیر حاتمی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا، عزم و همت رزمندگان و پشتیبانی همه‌جانبه ملت بزرگ ایران و جبهه مقاومت گروه‌های تروریستی شکست خورده و مضمحل شده‌اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با اشاره به پیشرفت‌های به دست آمده در حوزه دستاورد‌های دفاعی افزود: امروز بحمدالله دستمان در هر زمینه‌ای که رزمندگان عزیزمان در عرصه هوایی، دریایی، پدافند، موشکی، جنگ الکترونیک و سایبری نیاز داشته باشند، پر است و با تمام وجود از آنان حمایت می‌کنیم که بتوانند از ملت عزیزمان و ملت‌هایی که به دنبال امنیت هستند، حمایت و ظلم و جنایت را در منطقه و جهان ریشه‌کن کنند. 

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها