به روز شده در: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
روزنامه صهیونیستی معاریو اذعان کرد؛
یک روزنامه صهیونیستی اذعان کرد که دبیرکل حزب‌الله لبنان در جنگ اعصاب علیه رژیم صهیونیستی پیروز شد.
کد خبر: ۴۰۸۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸ - 02August 2020

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی در خصوص اتفاقات اخیر در جبهه شمالی نوشت: سید حسن نصرالله (دبیرکل حزب الله لبنان) در جنگ اعصاب علیه اسرائیل پیروز شد.

در این گزارش آمده است، رژیم صهیونیستی تمام هفته گذشته و طی روز‌های کنونی همچنان برای رویارویی با حمله احتمالی حزب الله لبنان در شمال اراضی اشغالی در حالت آماده باش به سر می‌برد.

حزب الله لبنان با وجود مسائلی که به آن دست و پنجه نرم می‌کند همچنان رژیم‌صهیونیستی را تهدید کرده به طوری که این، تل‌آویو است که آرزو می‌کند حزب الله به سمت صهیونیست‌ها شلیک نکند.

روزنامه صهیونیستی معاریو نوشت: نصرالله ما را زیر نظر دارد. زمانی که یکی از نیرو‌های این حزب در سوریه هدف قرار گرفت اسرائیل پیام‌های عذرخواهی به سمت حزب الله فرستاد و اعلام کرد که قصد نداشت این نیرو را هدف قرار دهد.

در این گزارش آمده است، نصرالله برخلاف همیشه سکوت کرده و بدون آنکه نیرو‌های خود را در معرض خطر قرار دهد توانست معادله بازدارنده را در برابر رژیم صهیونیستی حفظ کند و این پیام را بدهد که هدف قرار دادن هر کدام از نیرو‌های حزب الله در لبنان و سوریه بدون پاسخ نخواهد ماند.

پیش از این نیز، منابع فعال در یک نهاد امنیتی رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که با وجود آنکه ارتش این رژیم مانع به وجود آمدن درگیری در مرز‌های فلسطین اشغالی و لبنان شد، اما سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان یک دستاورد بزرگ محقق کرد و آن همان اعمال فشار بر صهیونیست‌ها است.

آن‌ها بیان کردند که سید حسن نصرالله با اعصاب صهیونیست‌ها به دور از هرگونه جنجال رسانه‌ای بازی کرده است.

این منابع اعلام کردند: سید حسن نصرالله اقدامات بیشتری در این خصوص انجام خواهد داد.

باقی نگه داشتن تعداد زیادی از نظامیان صهیونیست در جبهه شمالی و همچنین بالا بردن میزان آمادگی آن‌ها در تمام مدت یکی از چالش‌های مهم ارتش رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ 117

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها