به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
رئیس کمیته امداد خبر داد؛
سید مرتضی بختیاری با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر، گفت: در گام نخست، یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای توزیع میان نیازمندان فراهم شده است.
کد خبر: ۴۰۸۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵ - 31July 2020

آغاز مرحله دوم پویش «ایران همدل» با توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سیدمرتضی بختیاری در رزمایش «احسان و تعاون» که در راستای پویش «ایران همدل» در استان فارس برگزار شد، با گرامی‌داشت روز عرفه و عید سعید قربان، اظهار داشت: مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر در سراسر کشور آغاز می‌شود و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی به کمک خیّران و نهاد‌ها در مرحله نخست این پویش اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست پویش، سپاه ۵۳ هزار پایگاه و بسیج بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار بسته به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان به نیازمندان رساندند و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز بیش از یک میلیون بسته در اختیار مردم نیازمند قرار داد.

رئیس کمیته امداد با یادآوری اینکه بنیاد مستضعفان هم در ماه مبارک رمضان بیش از ۷۰۰ هزار بسته را در اختیار مردم محروم قرار داد، اضافه کرد: مجموع این عوامل سبب شد تا بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب در کمک به نیازمندان رقم بخورد.

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه مرحله دوم رزمایش همدلی از عید سعید غدیر آغاز می‌شود، افزود: در آغاز این پویش، بسیج یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای مردم نیازمند مهیا کرد و ۸۰ هزار بسته معیشتی نیز توسط کمیته امداد در استان فارس تهیه شده که برای هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تخصیص یافته است.

همچنین با حضور رئیس کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری دندان‌پزشکی کشور در استان فارس افتتاح شد.

بختیاری در این مراسم با بیان اینکه تاکنون حدود چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور افتتاح شده است، گفت: از نیمه دوم سال ۹۸ راه‌اندازی مراکز نیکوکاری تخصصی در کشور در دستور کار کمیته امداد قرار گرفته و تاکنون مراکز نیکوکاری تخصصی در اصناف مختلف مثل رسانه‌ها، بازاریان، نیرو‌های نظامی شکل گرفته است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه در استان فارس تاکنون ۲۷۱ مرکز نیکوکاری راه‌اندازی شده است، گفت: مراکز نیکوکاری این استان در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۵۰ میلیارد تومان کمک در اختیار نیازمندان قرار داده‌اند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها