به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
فرمانده انتظامی تهران بزرگ:
سردار رحیمی گفت: ما همواره در اوج آمادگی هستیم و اجازه نمی‌دهیم بدخواهان مردم و انقلاب خدشه‌ای به امنیت و آرامش وارد کنند.
کد خبر: ۴۰۷۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵ - 22July 2020

اجازه خدشه وارد شدن به امنیت مردم را نمی‌دهیمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی تهران بزرگ صبح امروز در رزمایش قرارگاه عملیاتی یاسر یگان‌های بازرسی پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه همواره در اوج آمادگی هستیم، اظهار داشت: امنیت پایتخت باید در کشور نمونه باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام و انقلاب چشم دیدن آزادی و استقلال ما را ندارند و همه تلاش خود را به کار بسته اند تا ما را از مسیر انقلاب و امامی که به ما آزادی و استقلال بخشید، جدا کنند، افزود: آنچه امروز می‌تواند بیش از هر حربه‌ای دیگر پوزه دشمنان ددمنش ما را به خاک بکشد، خدمت‌رسانی مضاعف و صادقانه به مردم است.

سردار رحیمی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان گفت: با توجه به هجمه‌های همه‌جانبه مستکبرانی که کمر به دشمنی با انقلاب و نظام ما بسته‌اند، همدلی، همبستگی و هم‌افزایی ما می‌تواند نقشه شوم بدخواهان و دشمنان ما را نقش بر آ ب کند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: تحریم دارو‌های بیماری‌های خاص و ترور سرداران و عزیزان این ملت همچون سردار سلیمانی‌ها و اعمال فشار‌های اقتصادی و... نشان‌دهنده عمق کینه و دشمنی آمریکا و ایادی دون‌صفت او از مردم ایران است.

سردار رحیمی با تاکید براینکه امنیت داخلی مهمترین رکن امنیت است، گفت: ما همواره در اوج آمادگی هستیم و با تمام وجود از امنیت و آرامش مردم دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد بدخواهان مردم و انقلاب خدشه‌ای به این امنیت و آرامش وارد کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: ما به سربازی ولایت و خدمتگزاری مردم افتخار می‌کنیم و با یک اشاره فرمانده عزیزمان به سرعت و تمام قد آماده انجام ماموریت‌ها و اوامر وی هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه ما خادم و خدمتگزار مردم هستیم و باید مواظب باشیم که از ناحیه ما ظلمی به مردم روا نشود، عنوان کرد: باید همواره با رویی گشاده برای گره‌گشایی و حل و فصل مشکلات مردم آماده باشیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه همواره در اوج آمادگی هستیم، گفت: امنیت پایتخت باید در کشور نمونه باشد و همواره باید تلاش کنیم که در اوج آمادگی و اقتدار آماده خدمتگزاری به مردم باشیم.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها