به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
مرحله اول کارگاه‌های چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با برگزاری هشت کارگاه تخصصی با حضور ۱۵ مدرس در رشته‌های مختلف فیلمسازی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۴۰۶۶۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱ - 20July 2020

شاخص‌های فیلم کوتاه به جشنواره رضوی می‌‌آیندبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مجید برزگر با حضور در چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به مبحث «بازنگری در عناصر فیلم کوتاه با تاکید بر کارگردانی» برای هنرجویان می‌پردازد.

مسعود امینی‌تیرانی با کارگاه «فرم ما را نجات می‌دهد؛ یادداشت‌های یک فیلمبردار»، حسین نمازی با کارگاه «مهندسی فیلم از ایده تا فیلمنامه»، تیام یابنده با کارگاه «فیل در اتاق فریم‌ها»، آرمان فیاض با کارگاه «جهان خودت را بساز و برای آن چراغی بیافروز» به عنوان مدرس در کارگاه‌های چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی حضور خواهند داشت.

همچنین عماد خدابخش در کارگاه تدوین «چطور کات نزنیم»، بهروز شهامت، سامان شهامت و مجید نجاتی در کارگاه صدابرداری با عنوان «صدا؛ نجات‌دهنده نهایی» تدریس خواهند کرد.

بهمن ارک در کارگاهی با عنوان «فیلم خودت را بساز»، امید شمس نیز در کارگاه «اصالت نگاه از فیلم کوتاه تا بلند» میزبان علاقه‌مندان به فیلمسازی خواهند بود.

پویان شعله‌ور در کارگاه «نکته‌هایی که فیلمسازان جوان‌تر باید بدانند»، کاوه مظاهری در کارگاه «صدای فیلمت را در فیلمنامه بشنو» و میرعباس خسروی‌نژاد و زهره زمانی در کارگاهی با عنوان «فیلمسازی بومی؛ نمایش جهانی» پیرامون حوزه‌های تخصصی فعالیت خود با هنرجویان گفت‌وگو خواهند کرد.

گفتنی است این کارگاه‌های فیلمسازی با مدیریت آموزشی سعید پوراسماعیلی و حمایت انجمن سینمای جوانان ایران در بازه زمانی مرداد تا پیش از آغاز چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در شهر گرگان برگزار خواهند شد.

شرکت در این کارگاه‌ها برای هنرجویان استان‌های گلستان، خراسان شمالی و مازندران مجاز است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات و ثبت نام می‌توانند با دفتر انجمن سینمای جوان گرگان با شماره ۰۱۷۳۲۱۷۲۱۶۷ تماس بگیرند.

این رویداد سینمایی به دبیری سعید نجاتی و با محوریت موضوع سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اسفند امسال در شهر گرگان برگزار خواهد شد. فراخوان این رویداد سینمایی در سایت www.golestan.shamstoos.ir قرار داشته و شناسه این جشنواره در اینستاگرام @razavishortfilmfestival است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار