به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان:
«مرتضی دهرویه» گفت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان در امر «جهش تولید» بسیار تاثیرگذار است، با شناخت ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی می‌توان در خصوص تحقق شعار سال تصمیم گیری کرد.
کد خبر: ۴۰۵۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲ - 15July 2020

به گزارش دفاع‌پرس از سمنان، نشست «رضا نقدی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با «مرتضی دهرویه»  مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان به منظور تبادل نظر درباره راهکار‌های تعامل و همکاری‌های مشترک دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج کارمندان استان سمنان برگزار شد.

«رضا نقدی» در این نشست اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا، این دانشگاه در راستای ایفای رسالت و مسئولیت اجتماعی به عنوان یک دانشگاه جامعه محور با طی فرایند لازم، به راه‌اندازی کارگاه تولید و عرضه ماسک‌ های بهداشتی به تعداد روزانه 4000 عدد، ژل ضدعفونی  و گان پزشکی اقدام کرده است.

وی همچنین از افتتاح نیروگاه انرژی خورشیدی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان خبر داد و گفت: در جهت توسعه و ترویج انرژی های تجدیدپذیر و مدیریت سبز به منظور تامین 20 درصد از مصرف برق داخلی دانشگاه از  انرژی خورشید، نیروگاه دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به ظرفیت 10 کیلووات احداث شد.

وی با اشاره به اضافه شدن تجهیزات آموزشی انرژی خورشیدی به مجموعه آزمایشگاهی الکترونیک گفت: از این تجهیزات می توان در راستای آموزش به دانشجویان علاقمند و هنرآموزان هنرستان های شهر و استان سمنان استفاده نمود.

نقدی گفت: در جهت تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به میز خدمت به رضایتمندی 98 درصدی دست یافته ایم که این عملکرد را مرهون تفکر بسیجی و روحیه جهادی در دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان میدانیم و از هیچ تلاش و کوششی در جهت ارائه خدمات مطلوب دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه مرتضی دهرویه  مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان  به تشریح بخشی از سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رویکرد سازمان بسیج کارمندان در سال ۹۹ پرداخت و بیان داشت: اولین و مهم ترین بحث در این سیاست بحث خدمت رسانی در دستگاههای اجرایی است و بسیج ادارات در بحث تکلیف گرایی خود کمک به دستگاههای اجرایی در افزایش رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع را در دستور کار قرار داده است.

ایشان با اشاره به نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید ابراز امیدواری کرد: دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در امر جهش تولید بسیار تاثیر گذار است و با حمایت فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) و همکاری این دانشگاه بتوانیم منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای را جامع عمل بپوشانیم.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با بیان اینکه اولین کاری که می شود  انجام داد شناسایی ظرفیت های همدیگر است تصریح کرد: با شناخت ظرفیت های دستگاه های اجرایی می توان در خصوص تحقق شعار سال تصمیم گیری نمود .

ایشان همچنین از طرح جهاد روشنایی با استفاده از پنل های خورشیدی، در مناطق کم برخوردار با مشارکت بسیج کارمندان استان سمنان خبر داد و گفت: با استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان یک انرژی تجدیدپذیر، بخشی از انرژی مناطق محروم استان تامین و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سمنان در این دیدار با تقدیر از زحمات همه جهادگران عرصه سلامت جامعه از تلاش‌های شبانه روزی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در تولید ماسک و گان رایگان و در اختیار قرار دادن آن به مراکز درمانی و عموم مردم تجلیل کرد

دهرویه در بخش پایانی سخنان خود گفت: با توجه به  اینکه این دانشگاه به عنوان دانشگاهی  مهارتی در استان می باشد از ریاست این دانشگاه جهت عضویت در کارگروه نهضت روشنایی دعوت به عمل می آید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار