به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران:
«هدایت مظلومی» با اشاره به اینکه سفارش شهدا در خصوص حفظ حجاب در جامعه جدی گرفته شود، گفت: امروز بانوان ایران اسلامی باید به توصیه شهدای گرانقدر در امر حفظ حجاب جامه عمل بپوشانند.
کد خبر: ۴۰۵۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶ - 13July 2020

سفارش شهدا در خصوص حفظ حجاب در جامعه جدی گرفته شودبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «هدایت مظلومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت هفته «عفاف و حجاب» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با بیان اینکه شهدا در وصیت‌نامه خود به کرار بر عفاف و حفظ حجاب تأکید داشتند، اظهار داشت: نهادینه‌سازی فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه از دغدغه‌های شهدای عزیز ما بوده است.

مظلومی با اشاره به اینکه سفارش شهدا در خصوص حفظ حجاب در جامعه جدی گرفته شود، گفت: امروز بانوان ایران اسلامی باید به توصیه شهدای گرانقدر در امر حفظ حجاب جامه عمل بپوشانند و با حفظ این فرهنگ که برگرفته از مقدسات و آموزه‌های دینی و باورهای اعتقادی ما است رضایت شهدا و خانواده‌های معزز آنان را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه حجاب موجب ارزش بخشیدن به هویت دینی و امنیت جامعه می‌شود، افزود: امروز گسترش فرهنگ عفاف و حجاب وظیفه همه آحاد جامعه و نیازمند عزم همگانی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه بانوان شاهد و ایثارگر نمونه کامل حجب و حیا و عفت و پاکدامنی هستند، عنوان کرد: زنان جامعه ما باید سیره اخلاقی مادران و همسران معظم شهدا را الگوی خود قرار دهند تا از انحرافات و آسیب‌ها مصون بمانند.

وی تصریح کرد: حجاب زن مسلمان دژ محکمی در مقابل تهدیدات و هجمه‌های فرهنگی دشمنان نظام و انقلاب است و ترویج این فرهنگ در جامعه در سایه روی‌آوری به ارزش‌های اسلامی محقق خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها