به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
با حکم دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، اعضای هیأت ارزیابی متون بخش صحنه‌ای این جشنواره معرفی و منصوب شدند.
کد خبر: ۴۰۵۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ - 13July 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، طی احکامی جداگانه «مهرداد رایانی‎مخصوص»، «محمود فرهنگ»، «امیر نصیربیگی»، «احسان زیورعالم» و «مهدی کاموس» را به‌ عنوان هیأت ارزیابی متون بخش صحنه‌ای معرفی و منصوب کرد.

مهرداد رایانی‌مخصوص نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر کشور، از فعالان تئاتر دفاع مقدس به‌شمار می‌رود و تاکنون آثار متعددی را در این عرصه روی صحنه برده است. وی هم‌ اکنون مدیریت انتشارات نمایش را برعهده دارد.

محمود فرهنگ کارگردان، نویسنده و فعال فرهنگی است که کارگردانی آثار پرمخاطبی چون «خورشید کاروان» و «از خاک تا افلاک» در کارنامه هنری وی دیده می‌شود و در حال حاضر مدیر دفتر نمایش‌های آیینی مرکز هنرهای نمایشی است.

امیر نصیربیگی نویسنده، کارگردان و مدیر فرهنگی است که از جمله سوابق وی می‌توان به مدیرعاملی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، دبیری شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت و کارگردانی چندین اثر نمایشی اشاره کرد.

احسان زیورعالم منتقد، مترجم، نویسنده، مدرس و روزنامه‌نگار بوده و از جمله سوابق وی ترجمه چندین اثر هنری است. همچنین تدریس در مراکز علمی و همکاری با جراید و نشریات تخصصی تئاتری در کارنامه هنری وی دیده می شود.

مهدی کاموس، نویسنده و پژوهشگر حوزه ادبیات داستانی و نمایشی است. مدیریت دفتر مطالعات و رصد کالاهای فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و نگارش چندین اثر نمایشی، همچنین رتبه اول و دوم نویسندگی در جشنواره تئاتر فجر و نیز عضویت در شورای عالی تئاتر بسیج، از سوابق وی به‌شمار می‌رود.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، آذر سال جاری به دبیری حمید نیلی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها